Trwa ładowanie...
d4iwe93

Wzruszający gest siostry umierającego mężczyzny. Pomaga bratu spełnić marzenia

• U Chrisa Glaby zdiagnozowano nieoperacyjnego raka wątroby, nerek i żołądka • Według lekarzy młodemu Anglikowi zostało zaledwie kilka miesięcy życia • Poruszona losem brata Nicola, postanowiła pomóc Chrisowi spełnić jego marzenia
Share
Wzruszający gest siostry umierającego mężczyzny. Pomaga bratu spełnić marzenia
Źródło: GoFundMe.com
d4iwe93

Chris Glaba to młody Anglik, który wśród przyjaciół jest znany jako dusza towarzystwa. Niestety u mężczyzny wykryto złośliwy i nieoperacyjny nowotwór żołądka, wątroby i nerek. Lekarze daję mu zaledwie kilka miesięcy życia.

Poruszona tą wiadomością starsza siostra Chrisa, 27-letnia Nicola postanowiła pomóc bratu w zrealizowaniu jego marzeń. W tym celu rozpoczęła akcję na jednym z portali crowdfundingowych i w ciągu tygodnia uzbierała 6.000 funtów. Środki mają być przeznaczone przede wszystkim na "ślub" Chrisa z jego najlepszą przyjaciółką.

Chociaż ślub nie będzie miał mocy prawnej, to ma spełniać wszystkie wymogi prawdziwej uroczystości. Włącznie z wieczorem kawalerskim. "On chce zorganizować olbrzymią imprezę, na której wszyscy będą się świetnie bawili. Jest zdesperowany" - zapewnia Nicola. Podkreśla też, że bez pomocy finansowej, z planów nic nie wyjdzie. Stan zdrowia nie pozwala bowiem Chrisowi na podjęcie pracy.

Ślub i wesele zaplanowano na grudzień, poza tym Chris ma w planach między innymi wymarzony lot helikopterem. Sądząc po zdjęciach, największe marzenie już spełnił - na fotografii zamieszczonej na jednym z portali stoi w towarzystwie... Samuela L. Jacksona.

d4iwe93

Podziel się opinią

Share
d4iwe93
d4iwe93
Więcej tematów