Trwa ładowanie...
d4wzyxz
Zamieszczone na stronach internetowych portalu WP.PL materiały sygnowane skrótem "PAP" stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazami danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie, chronionych przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez WP.PL na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.

Wzmocniono ochronę budynków rządowych w USA

Z obawy przed atakami terrorystycznymi USA wzmocniły ochronę budynków rządowych i administracji federalnej w Waszyngtonie i innych dużych miastach - poinformował minister bezpieczeństwa kraju Jeh Johnson.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Wzmocniono ochronę budynków rządowych w USA
(PAP, Fot: Bartłomiej Zborowski)
d4wzyxz

Władze podjęły decyzję o wzmocnieniu ochrony 9,5 tysiąca obiektów rządowych i federalnych z obawy przed atakami, do których wzywają organizacje terrorystyczne.

- Mając na uwadze ostatnie wydarzenia na świecie, rozsądek nakazuje nam wzmóc czujność i wzmocnić ochronę obiektów rządowych w USA - powiedział Johnson.

Minister wskazał na niedawny atak terrorystyczny w stolicy Kanady, Ottawie, gdzie domniemany islamista zastrzelił żołnierza, a następnie wdarł się do budynku parlamentu. Zamachowiec został zabity.

d4wzyxz

Zobacz również wideo: strzały w parlamencie Kanady

d4wzyxz

Podziel się opinią

Share

d4wzyxz

d4wzyxz
Więcej tematów