Trwa ładowanie...
d2f3l7a
d2f3l7a
Zamieszczone na stronach internetowych portalu WP.PL materiały sygnowane skrótem "PAP" stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazami danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie, chronionych przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez WP.PL na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.
usa

Wywiad przypuszcza, że bin Laden nie żyje

Pakistańskie służby wywiadowcze przypuszczają, że Osama bin Laden nie żyje - powiedział prezydent Pakistanu Pervez Musharraf w opublikowanym w czwartek wywiadzie dla włoskiego tygodnika "Panorama".
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
d2f3l7a

Musharraf zastrzegł, że jest to ocena wywiadu, a nie potwierdzona dowodami informacja. Wyraził opinię, że al-Qaeda nie jest zainteresowana w ogłoszeniu bin Ladena męczennikiem, ponieważ większe korzyści odnosi stwarzając wrażenie, że jej przywódca żyje.

"Co dwa miesiące wysyłają (mediom) taśmę, z której ma wynikać, że bin Laden żyje, i wszyscy się boją. Niewykluczone, że mają zapas przygotowanych wcześniej nagrań - powiedział Musharraf. - Nie mówią o jego męczeństwie, żeby wywierać presję na Stany Zjednoczone, żeby stwarzać wrażenie, że bin Laden znów uderzy". (iza)

d2f3l7a

Podziel się opinią

Share

d2f3l7a

d2f3l7a
Więcej tematów