Trwa ładowanie...
d4bkegh

Wystarczyły dwa zdjęcie, żeby podsumować aktualną sytuację polityczną. Kukiz znowu w formie

Paweł Kukiz postanowił sfotografować burzę, którą w czwartek nad ranem mógł oglądać ze swojego okna. Komentarz polityka rozbawił setki internautów.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Wystarczyły dwa zdjęcie, żeby podsumować aktualną sytuację polityczną. Kukiz znowu w formie
(East News)
d4bkegh

"Widok z mojego okna około 5 rano" - napisał na Facebooku Paweł Kukiz, publikując dwie fotografie piorunów rozdzierających różowe niebo. Same fotografie są imponujące, jednak to nie one wywołały wśród internautów poruszenie, ale komentarz polityka.

"Prawie jak w sejmie podczas obrad. Dobrego dnia!" - podsumował.

Symboliczne zdjęcia burzy z piorunami natychmiast obiegło sieć.

"Tylko, że u Pana i w przyrodzie pioruny i grzmoty mają więcej sensu, celu i merytoryki, niż w Sejmie" - napisał jeden z internautów.
Inni nie szczędzili ironicznych komentarzy na temat aktualnej sytuacji politycznej: "Dobra burza Panie Pawle - a w sejmie niestety często to tylko "g** burza"", "Na zdjęciach piękna czysta natura, tam naturalna głupota. Taka różnica" - pisali.

Wydaje się, że fotografia jest trzecią, po muzyce i polityce, pasją Pawła Kukiza. Niedawno sieć obiegły jego zdjęcia z wakacji na Mazurach. Polityk uwiecznił między innymi oryginalnie nazwaną żaglówkę oraz trzy urocze kaczki płynące po jeziorze.

Zobacz też: Paweł Kukiz ostro w sejmie - votum dla rządu PiS

d4bkegh

Podziel się opinią

Share

d4bkegh

d4bkegh
Więcej tematów