Trwa ładowanie...
d4j6i24

Wypadek premier Beaty Szydło. Prokuratura chce przedłużyć śledztwo

Prokuratura wciąż bada sprawę wypadku premier Beaty Szydło. Śledczy chcą przedłużenia śledztwa do 10 kwietnia. Powodem jest konieczność "przeprowadzenia uprzednio zaplanowanych czynności procesowych".
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Do wypadku premier Beaty Szydło doszło 10 lutego 2017 r.
Do wypadku premier Beaty Szydło doszło 10 lutego 2017 r. (PAP, Fot: Andrzej Grygiel)
d4j6i24

Taką informację podała Polska Agencja Prasowa. Prokuratura nie udzieliła więcej informacji zasłaniając się dobrem śledztwa.

Śledztwo ws. wypadku premier Beaty Szydło było już kilkukrotnie przedłużane o kolejne trzy miesiące. W maju 2017 r. prokuratorzy również argumentowali to koniecznością przeprowadzenia dalszych czynności procesowych. Wtedy też zadeklarowali, że śledztwo będzie zakończone w ciągu miesiąca. Jednak od tamtego czasu już dwukrotnie przedłużano śledztwo.

d4j6i24

Do wypadku Beaty Szydło doszło 10 lutego 2017 r. w Oświęcimiu. Policja podała, że rządowa kolumna trzech samochodów wyprzedzała fiata seicento. Jego 21-letni kierowca przepuścił pierwszy samochód, a następnie zaczął skręcać w lewo i uderzył w auto premier. Samochód ten następnie uderzyło w drzewo. Kierowca seicento usłyszał zarzut nieumyślnego spowodowania. Nie przyznał się do winy.

Zobacz też: wypadek Beaty Szydło

d4j6i24

Podziel się opinią

Share
d4j6i24
d4j6i24
Więcej tematów