Qaqwqwrqw
Qaqwqwrqw
Zamieszczone na stronach internetowych portalu WP.PL materiały sygnowane skrótem "PAP" stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazami danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie, chronionych przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez WP.PL na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.

Wypadek podczas zawodów balonowych w Krośnie - balon z dziennikarzami zaczepił o budynek

Trzy osoby zostały lekko ranne w czasie trwających w Krośnie (woj. podkarpackie) XIII Górskich Zawodów Balonowych. Podczas startu balon, w którym oprócz pilota było także dwóch dziennikarzy, zahaczył o drzewo, a następnie o dach budynku.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Qaqwqwrqw

Jak powiedział Dariusz Delmanowicz fotoreporter Polskiej Agencji Prasowej, który ucierpiał w wypadku, podczas startu balon "dostał" silny podmuch wiatru, który zniósł go na pobliskie drzewo. - Później zahaczyliśmy także o dach budynku - dodał.

Delmanowicz ma stłuczoną nogę i żebro; drugi dziennikarz, który leciał feralnym balonem, ma skręconą nogę. Najbardziej poszkodowany jest pilot, która ma złamaną rękę z przemieszczeniem. Cała trójka przebywa obecnie w szpitalu w Krośnie i czeka na badania.

Dyrektor organizacyjny imprezy Zygmunt Jerzyk potwierdził jedynie, że wydarzył się wypadek. Po szczegóły incydentu odesłał do inspektora bezpieczeństwa zawodów, z którym nie udało się skontaktować.

Qaqwqwrqw
Polub WP Wiadomości
Qaqwqwrqw
Qaqwqwrqw