Trwa ładowanie...
d420dvr

Wypadek na Słowacji. Areszt dla 20-letniego Polaka

Spowodował wypadek na Słowacji i uciekł. 20-letni Polak trafił do aresztu. Sąd uznał, że zatrzyma mężczyznę, bo jest obawa, że mógłby zbiec lub próbować się ukrywać, by uniknąć kary. Wiadomo, że od tej decyzji się odwołał.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Decyzja nie jest prawomocna
Decyzja nie jest prawomocna (East News, Fot: Piotr Kamionka/REPORTER)
d420dvr

Uciekł z miejsca wypadku, który spowodował. Ścigał się kilkadziesiąt kilometrów ze słowacką policją, zmuszając inne pojazdy do zjechania na pobocze. Zatrzymały go dopiero strzały w opony. 20-letni Polak został zatrzymany.

Jak donosi RMF FM, Polak został zatrzymany na początku maja. Słowacki sąd postanowił go aresztować z obawy, że mógłby zbiec lub próbować się ukrywać, by uniknąć kary. Decyzja nie jest prawomocna. 20-latek się od niej odwołał.

Radio przypomina, że w słowackim areszcie przebywa też inny polski kierowca. Pod koniec września uczestniczył w śmiertelnym wypadku koło Dolnego Kubina.

d420dvr

Jego koledzy, którzy ścigali się razem z nim luksusowymi samochodami, wyszli na wolność za poręczeniem majątkowym. Nie mogą jednak opuszczać Słowacji. Wszystkim grozi kara więzienia.

Źródło: RMF FM

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d420dvr

Podziel się opinią

Share

d420dvr

d420dvr
Więcej tematów