Trwa ładowanie...
Andrzej Duda

Wypadek limuzyn kancelarii prezydenta Dudy. W Pułtusku zderzyły się z radiowozem

Wypadek z udziałem limuzyn kancelarii prezydenta w Pułtusku na Mazowszu - podało RMF FM. Zderzył się tam radiowóz i dwie limuzyny z Kancelarii Prezydenta RP. Andrzeja Dudy nie było na pokładzie. Był to przejazd szkoleniowy.

Share
Wypadek limuzyn kancelarii prezydenta Dudy. W Pułtusku zderzyły się z radiowozem
Źródło: Komenda Policji w Pułtusku
dxz5a1w

Do wypadku doszło przy skrzyżowaniu ulic Daszyńskiego i Mickiewicza. Zaraz obok jest budynek prokuratury rejonowej oraz market Lidl.

- Zgłoszenie w tej sprawie otrzymaliśmy dokładnie o godzinie 11.51 - powiedziała Milena Kopczyńska z Komendy Powiatowej Policji w Pułtusku. Jeden z jadących w kolumnie samochodów najechał na tył drugiego, a potem wjechał w kolejny pojazd. Jak podało RMF FM, wszystkie trzy auta zostały uszkodzone i wypadły z drogi.

Źródło: Komenda Policji w Pułtusku

Jak podała policja, był to przejazd szkoleniowy, z użyciem sygnałów dźwiękowych i błyskowych.

dxz5a1w

Wiadomo, że w wypadku nikomu nic się nie stało. Policji podała, że samochody Kancelarii Prezydenta RP były prowadzone przez cywilnych kierowców, a nie funkcjonariuszy BOR-u.

google maps
Źródło: google maps, fot: WP

Przyczyny wypadku wyjaśnia teraz prokuratura. - Po przeprowadzeniu czynnościach wszyscy uczestnicy zostali zwolnieni z miejsca zdarzenia - podsumowuje nasza rozmówczyni.

dxz5a1w

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dxz5a1w
dxz5a1w
Więcej tematów