Trwa ładowanie...
d2g8pso

Wyniki wyborów 2020. Krzysztof Bosak: miałem rację

Wyniki wyborów 2020. – Czekam jeszcze na ostateczne wyniki wyborów, ale wygląda na to, że ja i Konfederacja mieliśmy rację co do wyborów – mówi Wirtualnej Polsce Krzysztof Bosak, który startował w wyborach prezydenckich.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Wyniki wyborów 2020. Krzysztof Bosak
Wyniki wyborów 2020. Krzysztof Bosak (Lukasz Dejnarowicz / Forum)
d2g8pso

Krzysztof Bosak odniósł się do bardzo małej różnicy głosów między Andrzejem Dudą i Rafałem Trzaskowskim. – Widziałem, że Andrzej Duda już dziękował jako wygrany. Ja jednak czekam na ostateczne wyniki. Bez względu jednak na to, kto wygra, widać już, że ja i Konfederacja mieliśmy rację. Obaj kandydaci są niemal identyczni. Zbliżony wiek i rodowód polityczny. Odzwierciedla to wstępny wynik wyborów – mówi nam Krzysztof Bosak.

Zapytaliśmy go jak - jego zdaniem – podzieliły się głosy wyborców, którzy oddali na niego głos w pierwszej turze wyborów prezydenckich. – Myślę, że te głosy podzieliły się co najmniej na trzy grupy. Jedni zagłosowali na Andrzeja Dudę, drudzy na Rafała Trzaskowskiego, a trzeci oddali głos nieważny – mówi Krzysztof Bosak.

Wyniki wyborów 2020 - nadal wszystko możliwe

d2g8pso

Jak wynika z exit poll IPSOS dla TVN, TVP i Polsatu, za TVN24.pl, Andrzej Duda zdobył 50,4 proc. głosów, a Rafał Trzaskowski - 49, 6 proc. Frekwencja wyniosła 68,9 proc. Wszystko wskazuje na to, że będzie ona rekordowa. W 1995 roku frekwencja w wyborach prezydenckich wyniosła 68,23 proc.

Widzisz coś interesującego lub nietypowego podczas wyborów? Prześlij nam informację, zdjęcie lub filmik przez dziejesie.wp.pl

d2g8pso

Podziel się opinią

Share

d2g8pso

d2g8pso
Więcej tematów