Trwa ładowanie...

Wyniki matur poprawkowych 2019 – środa, 11 września. Zobacz, gdzie i o której godzinie można sprawdzić wyniki

Wyniki matur poprawkowych 2019. W środę 11 września OKE opublikuje oficjalne wyniki matur poprawkowych. Podpowiadamy, gdzie i o które godzinie należy je sprawdzić.

Wyniki matur poprawkowych 2019 – środa, 11 września. Zobacz, gdzie i o której godzinie można sprawdzić wynikiŹródło: iStock.com
d1xgbh1
d1xgbh1

Wyniki matur poprawkowych 2019

Przypominamy, że uczniowie, którym w pierwszych terminach matur powinęła się noga, otrzymali drugą szansę na zaliczenie egzaminu dojrzałości. Matury poprawkowe z części pisemnej odbywały się we wtorek 20 sierpnia, a z części ustnej zarówno we wtorek 20 sierpnia, jak i środę 21 sierpnia. Kolejność i godziny, w których odbyły się egzaminy, regulowało rozporządzenie dyrektora danej szkoły. Wnioski o przystąpienie do egzaminu w sesji poprawkowej złożyło około 47 tys. uczniów z całej Polski.

Matura poprawkowa – gdzie i o której godzinie należy sprawdzić wyniki?

Wyniki egzaminu poprawkowego można sprawdzać od godziny 9, jednak moment ich udostępnienia w systemie zależy od Okręgowej Komisji Egzaminacyjnej. 11 września maturzyści będą mogli odebrać swoje świadectwa, aneksy oraz niezbędne dokumenty potwierdzające ukończenie szkoły i zdanie matury. Wyniki można sprawdzać na stronach OKE przypisanych do danego województwa. Poniżej podaliśmy przydatne linki.

OKE Poznań - województwa wielkopolskie, lubuskie, zachodniopomorskie
OKE Wrocław - województwa dolnośląskie, opolskie
OKE Jaworzno - województwo śląskie
OKE Gdańsk - województwa pomorskie, kujawsko-pomorskie
OKE Łódź - województwa łódzkie, świętokrzyskie
OKE Kraków - województwa podkarpackie, małopolskie, lubelskie
OKE Warszawa - województwo mazowieckie
OKE Łomża - województwa podlaskie, warmińsko-mazurskie

Aby sprawdzić wynik trzeba wybrać zakładkę Serwis OKE i link „Dla uczniów”. Następnie należy przejść do panelu logowania, wpisać swój numer PESEL oraz hasło, które zostało podane w szkole.

d1xgbh1
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1xgbh1
Więcej tematów