Trwa ładowanie...
Materiał sponsorowany przez Allegro

Wyjątkowy koncert Depeche Mode i internetowa aukcja wesprą CARE w Polsce w pomocy osobom uchodźczym z Ukrainy

Fundacja CARE International in Poland ma przyjemność ogłosić współpracę z Depeche Mode w trakcie polskiej trasy koncertowej Memento Mori. Dzięki niej wesprzemy ukraińskie uchodźczynie i uchodźców.

 Źródło: materiały partnera
d26thqe
d26thqe

Widziałem osobiście niesamowity wpływ działań organizacji CARE na osoby w kryzysie uchodźczym na całym świecie. Działania te są dla mnie inspiracją, dają poczucie bezpieczeństwa i nadzieję na lepsze jutro. Dziś zapraszam was, abyście tak jak ja i zespół, wsparli zmiany na lepsze - powiedział Martin Gore, który entuzjastycznie wspiera CARE od prawie dekady.

Martin Gore wykorzystuje swoją międzynarodową rozpoznawalność i fantastycznie angażuje się w działalność humanitarną, co ma bardzo pozytywny wpływ na świat. Jego zaangażowanie w zmienianie świata współgra z misją CARE, co czyni z niego niezastąpionego partnera. Przez ostatnie osiem lat mieliśmy przyjemność pracować razem z Martinem i jesteśmy bardzo wdzięczni za jego zaangażowanie - powiedziała Michelle Nunn, dyrektorka i prezeska zarządu CARE USA.

W dniach od 19 do 29 lipca 2023 roku fani zespołu będą mieli okazję licytować na Allegro Charytatywni specjalny pakiet koncertowy, który zawiera:

  • Dwa bilety na koncert Depeche Mode w ramach trasy "Memento Mori", który odbędzie się 2 sierpnia na stadionie PGE Narodowy w Warszawie.
  • Osobiste spotkanie Meet & Greet dla dwóch osób z współzałożycielami Depeche Mode - Martinem Gore’m iDave’m Gahanem.
  • Płytę winylową z albumem "Memento Mori" podpisaną przez członków zespołu.
  • Specjalny zestaw pamiątek i gadżetów od Depeche Mode.
d26thqe

Środki zebrane z licytacji na Allegro Charytatywni będą bezpośrednio przekazane na wsparcie osób z Ukrainy przez partnerów CARE International in Poland. "Biorąc pod uwagę niesamowitą popularność Depeche Mode w Polsce, jestem pewien, że ta współpraca będzie bardzo owocna" - powiedział Piotr Sasin, dyrektor krajowy CARE International in Poland. Pieniądze zebrane na aukcji będą przeznaczone na wsparcie ukraińskich dzieci i młodzieży, ich dostęp do edukacji na dobrym poziomie i opieki psychologicznej w Polsce. Od eskalacji konfliktu, CARE zapewniło niezbędną pomoc ponad 400 tys. osób uchodźczych w Polsce, Ukrainie, Słowacji i Węgrzech

Bardzo się cieszę, że dzięki naszej platformie możemy wesprzeć organizację CARE i być partnerem tej wyjątkowej akcji. Jako firma odpowiedzialna społecznie nie pobieramy żadnych opłat ani prowizji od sprzedaży ofert charytatywnych. Oznacza to, że wszystkie środki pozyskane z licytacji trafią bezpośrednio do organizacji i przełożą się na pomoc potrzebującym - mówi Marta Byra, CSR Expert Allegro.

Materiał sponsorowany przez Allegro
d26thqe

WP Wiadomości na:

d26thqe
Więcej tematów