Trwa ładowanie...
djf5d1s
TVP

Wyjątkowo dobry sezon pod Tatrami

Coraz bliżej końca tegorocznych ferii zimowych. Ostatnim województwom został już tylko nieco ponad tydzień wolnego i trzeba będzie wracać do szkół. Obecnie ferie ma m.in województwo małopolskie i w niektórych miejscowościach jak np. w Zakopanem gości jest mniej niż podczas poprzednich turnusów. Nikt jednak pod Tatrami nie narzeka, bo tegoroczny sezon zimowy jest wyjątkowo dobry.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Wyjątkowo dobry sezon pod Tatrami
(www.radiokrakow.pl)
djf5d1s

Bartek Koszarek z Bukowiny Tatrzańskiej podkreśla że nawet teraz gości na stokach narciarskich jest bardzo dużo.

Tegorocznym sezonem zimowym nie zachwiała nawet mała ilość turystów ze Wschodu: Rosjan i Ukraińcow. Ewa Grabowska Gaczorek z zakopiańskiego hotelu Grand Nosalowy Dwór podkreśla, że lukę wypełniły rodziny, które pod Tatry przyjeżdżały na narty.

Na tegoroczne ferie zimowe nie narzeka też Białka Tatrzańska - Józef Dziubasik z ośrodka narciarskiego Bania mówi nawet, że sezon jest lepszy niż się wszyscy spodziewali.

Tegoroczne ferie zimowe kończą się 28 lutego, ale nie oznacza to automatycznie końca sezonu zimowego. Warunki narciarskie są tak dobre na Podhalu, że ośrodki będą działać prawie na pewno co najmniej do końca marca. Z kolei trasy narciarskie na Kasprowym Wierchu zazwyczaj trwa aż do długiego weekendu majowego.

Zobacz więcej w serwisie pogoda.

djf5d1s

Podziel się opinią

Share
djf5d1s
djf5d1s
Więcej tematów