Trwa ładowanie...
dxir7zt

Wyjątkowe Mikołajki w Termach Maltańskich dla dzieci z domów dziecka.

8 grudnia od godziny 9:00 przeprowadzona zostanie akcja charytatywna dla dzieci z domów dziecka nr 3 z Poznania oraz z Bnina. Dla grupy ponad 30 osób przygotowane zostaną liczne atrakcje. Dzieci na początku udadzą się z wizytą do Aquaparku, gdzie będą mogły skorzystać ze wszystkich atrakcji Term Maltańskich- zjeżdżalni, basenów termalnych, jacuzzi i basenów sportowych.

Share
dxir7zt

Kolejne elementy Mikołajek będą już czekały na holu sportowym basenów sportowych Term Maltańskich. Wszystkie dzieci zostaną przyjęte przez Adama Szulca, która należy do najlepszych fryzjerów męskich w Polsce. Dla wszystkich podopiecznych domów dziecka zostaną przygotowane modne fryzury i stylizacje włosów. Adam Szulc to fryzjer z 30-letnim stażem, który przeprowadza szkolenia w całej Polsce dla początkujących fryzjerów. Uczestniczy on w wielu akcjach charytatywnych, ale w Termach Maltańskich zagości po raz pierwszy. Razem z nim pojawi się wiele interesujących postaci: legenda Lecha Poznań Piotr Reiss, raper Liber oraz Emil Rau, słynny łowca fotoradarów.

Akcja charytatywna to nie tylko zabawa. Tego dnia przeprowadzone zostaną również szkolenia z pierwszej pomocy, które będą prowadzić policjanci z pomocą osób ze Stowarzyszenia „Prawo na drodze”. Najmłodsi będą mogli również sprawdzić działanie oraz wyposażenie radiowozów policyjnych, które w tym czasie będą do ich dyspozycji. Na koniec wszyscy uczestnicy zostaną uhonorowani upominkami z okazji Mikołajek. Akcje charytatywne w Termach Maltańskich będą kontynuowane również w następnych miesiącach.

dxir7zt

Podziel się opinią

Share
dxir7zt
dxir7zt
Więcej tematów