Trwa ładowanie...
dxxlfcd
Zamieszczone na stronach internetowych portalu WP.PL materiały sygnowane skrótem "PAP" stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazami danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie, chronionych przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez WP.PL na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.

Wybory prezydenckie. PKW: frekwencja na godz. 17 - 34,41 proc.

34,41 proc. wyniosła frekwencja wyborcza w wyborach prezydenckich na godz. 17 - poinformowała Państwowa Komisja Wyborcza.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Wybory prezydenckie. PKW: frekwencja na godz. 17 - 34,41 proc.
(WP.PL, Fot: Andrzej Hulimka)
dxxlfcd

Jak podano na popołudniowej konferencji prasowej w PKW, do godz. 17 wydano karty do głosowania, łącznie z wysłanymi pakietami wyborczymi, dla 10 402 104 osób uprawnionych do głosowania, co stanowi 34,41 proc. osób uprawnionych.

Najwięcej wyborców wzięło udział w głosowaniu w gminie Godziszów w woj. lubelskim - 51,89 proc. Najmniejszą frekwencję zanotowano w gminie Cedynia w woj. lubuskim - 17,35 proc.

PKW podała, że nie zaszły żadne incydenty, które powodowałyby przedłużenie głosowania.

dxxlfcd

Podziel się opinią

Share

dxxlfcd

dxxlfcd
Więcej tematów