Trwa ładowanie...
d3y32gc
d3y32gc

Wybory parlamentarne. Petru: PO-PiS jest niewiarygodny, Polacy nie powinni się dać nabierać

Jeżeli PO mówi na półtora miesiąca przed wyborami o rzeczach, które mógł zrobić przez osiem lat, to oznacza to brak wiarygodności. PiS rządził też przez dwa lata i strasznie obiecywał. Polacy nie powinni się dać nabierać - powiedział w TVP Info Ryszard Petru, lider Nowoczesnej. Według niego, "PO-PiS jest niewiarygodny".
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
d3y32gc

Przewodniczący Nowoczesnej Ryszard Petru ocenił rywali w najbliższych wyborach parlamentarnych: PO i PiS. - Jeżeli ktoś mówi na półtora miesiąca przed wyborami o rzeczach, które mógł zrobić przez osiem lat, to oznacza to bark wiarygodności. PiS rządził też przez dwa lata i strasznie obiecywał. Tuż przed wyborami mówi: nic nie obiecujemy - wyjaśnił. Petru powiedział, że "PO-PiS jest niewiarygodny", a "Polacy nie powinni się dać nabierać".

Lider Nowoczesnej skrytykował obietnice wyborcze zarówno Platformy Obywatelskiej, jak i Prawa i Sprawiedliwości, które padły na ostatnich konwencjach wyborczych obu partii.

d3y32gc

Petru: PiS rządził przez dwa lata. Ostatnio strasznie obiecywał

Według niego, nie należy wierzyć w zapewnienia PO na temat likwidacji finansowania związków zawodowych. - Miała kilka lat temu projekt, który miał to (finansowanie związków zawodowych - przyp. red.) ograniczyć i wycofała go - tłumaczył.

Petru nie zostawił również suchej nitki na największej partii opozycyjnej. - PiS rządził przez dwa lata. Ostatnio strasznie obiecywał. Tuż przed wyborami mówi: nic nie obiecujemy. To pytanie, który PiS jest wiarygodny, ten który nam wciska kit, że wszystko będzie za darmo, czy ten, który mówi, że nic nie obiecuje? - pytał Petru.

d3y32gc

Podziel się opinią

Share
d3y32gc
d3y32gc
Więcej tematów