Trwa ładowanie...
d2yakdb

Wybory parlamentarne: okręgi, listy, kandydaci do sejmu – Poznań

Okręg wyborczy nr 39 znajduje się w województwie wielkopolskim i ma swoją siedzibę w Poznaniu. Swym obszarem obejmuje całą stolicę województwa wraz z innymi miejscowośami należącymi do powiatu poznańskiego.

Share
d2yakdb

Liczba kandydatów startujących z okręgu wyborczego nr 39 wynosi 169. Spośród nich 10 otrzyma mandat poselski.

Zwycięskie komitety z okręgu nr 39 w poprzednich wyborach do Sejmu:
2001: Sojusz Lewicy Demokratycznej - Unia Pracy
2005: Platforma Obywatelska
2007: Platforma Obywatelska
2011: Platforma Obywatelska

Kandydaci do Sejmu z okręgu wyborczego nr 39:

Lista nr 1: Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość

  1. Tadeusz Dziuba
  2. Dariusz Lipiński
  3. Paweł Szałamacha
  4. Zbigniew Hoffmann
  5. Szymon Szynkowski vel Sęk
  6. Lidia Dudziak
  7. Tadeusz Zysk
  8. Bogusław Kiernicki
  9. Ewa Jemielity
  10. Zbigniew Czerwiński
  11. Bartłomiej Wróblewski
  12. Ewa Kuleczka-Drausowska
  13. Dawid Olejniczak
  14. Tomasz Pawłowski
  15. Małgorzata Foltyn
  16. Filip Wiśniewski
  17. Iwona Brzozowska
  18. Kamila Comba
  19. Zofia Dobrowolska
  20. Filip Żelażny

Lista nr 2: Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP

  1. Szymon Ziółkowski
  2. Rafał Grupiński
  3. Bożena Szydłowska
  4. Waldy Dzikowski
  5. Konrad Zaradny
  6. Tatiana Sokołowska
  7. Bartosz Derech
  8. Małgorzata Woźniak
  9. Michał Stuligrosz
  10. Marek Sternalski
  11. Katarzyna Lewandowska
  12. Jacek Tomczak
  13. Łukasz Zarzycki
  14. Marzena Fiedler
  15. Jakub Musiał
  16. Teresa Sochoń
  17. Agnieszka Sommerfield
  18. Waldemar Nogalski
  19. Bartosz Królczyk
  20. Alicja Kobus

Lista nr 3: Komitet Wyborczy Partia Razem

  1. Leszek Kwiatkowski
  2. Anna Wachowska-Kucharska
  3. Michał Kołosowski
  4. Anna Kołodziej
  5. Bartłomiej Kaleta
  6. Emilia Mazik
  7. Dominik Chlastawa
  8. karolina Jakubowska
  9. Michał Kucharski
  10. Wojciech Sańko
  11. Maciej Roszak

Lista nr 4: Komitet Wyborczy KORWiN

  1. Artur Bednarz
  2. Joanna Wargin-Tochała
  3. Radosław Apicionek
  4. Maciej Różański
  5. Mateusz Bartosiewicz
  6. Bernadeta Bednarek
  7. Joanna Kuraszkiewicz
  8. Michał Jankowski
  9. Rafał Kwiatkowski
  10. Patrycja Nadratowska
  11. Przemysław Grzegorek
  12. Paulina Anioła-Koprowiak
  13. Jan Nowak
  14. Dominika Tomczak
  15. Agnieszka Smektalska
  16. Anna Szyndler
  17. Sławomir Spychalski
  18. Małgorzata Studzińska
  19. Mikołaj Bachosz
  20. Piotr Tuczyński

Lista nr 5: Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe

  1. Wojciech Jankowiak
  2. Marek Baumgart
  3. Marcin Kalemba
  4. Agnieszka Brzezińska
  5. Michał Podsada
  6. Małgorzata Saja-Flieger
  7. Jerzy Falbierski
  8. Arkadiusz Błochowiak
  9. Izabela Mroczek
  10. Dariusz Bączkowski
  11. Barbara Czeszewska
  12. Ryszard Jaworski
  13. Cezary Siniecki
  14. Anna Andrzejewska
  15. Jan Burlaga
  16. Ewelina Wysocka-Babst
  17. Krzysztof Chirrek
  18. Ewa Rosik
  19. Olga Kostaniak
  20. Bartosz Zielonacki

Lista nr 6: Koalicyjny Komitet Wyborczy Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS+UP+Zieloni

  1. Waldemar Witkowski
  2. Marek Niedbała
  3. Katarzyna Kretkowska
  4. Katarzyna Uebehran
  5. Beata Urbańska
  6. Halina Owsianna
  7. Joanna Gabiś
  8. Arkadiusz Kluk
  9. Lucjan Dutkiewicz
  10. Henryk Kania
  11. Bożena Stradowska-Adamska
  12. Monika Koralewska
  13. Aleksandra Woźniak
  14. Bartosz Nowacki
  15. Stanisław Schupke
  16. Patryk Marciniak
  17. Marcin Krawczyk
  18. Katarzyna Jagoda
  19. Tomasz Lubka
  20. Janusz Muzyczek

Lista nr 7: Komitet Wyborczy Wyborców „Kukiz’15”

  1. Michał Pilc
  2. Michał Adamczak
  3. Jerzy Majewski
  4. Magdalena Derucka
  5. Justyna Socha
  6. Katarzyna Otto
  7. Barabara Kosiak-Przybyła
  8. Oskar Szyba
  9. Paweł Ławniczak
  10. Łukasz Konieczny
  11. Karolina Buchwald-Sołowiej
  12. Roman Poturalski
  13. Maciej Książek
  14. Michał Sobkowiak
  15. Joanna Adasiewicz-Kuklińska
  16. Michał Srebro
  17. Piotr Cegielski
  18. Małgorzata Dźwikowska-Bąkowska
  19. Przemysław Hinc
  20. Grzegoz Steczkowski
d2yakdb

Lista nr 8: Komitet Wyborczy [Nowoczesna](https://wiadomosci.wp.pl/nowoczesna-6032709991109761c) Ryszarda Petru

  1. Joanna Schmidt
  2. Marek Ruciński
  3. Iwona Janicka
  4. Wojciech Chudy
  5. Bartosz Szczepański
  6. Mariusz Rembicki
  7. Jolanta Krupkowska-Ziętkiewicz
  8. Łukasz Matawiej
  9. Edyta Wojciechowska-Glińska
  10. Tomasz Korzan
  11. Krzysztof Mausch
  12. Łukasz Paradowski
  13. Iwona Gasińska-Mulczyńska
  14. Jędrzej Kosmowski
  15. Radosław Olek
  16. Paweł Rzeczkowski
  17. Katarzyna Polerwocz-Kelma
  18. Anna Chodorowska
  19. Ewa Pilarczyk
  20. Bartosz Grochal

Lista nr 9: Komitet Wyborczy Wyborców JOW Bezpartyjni

  1. Michał Tkaczuk
  2. Elżbieta Zapłata-Szwedziak
  3. Piotr Batura
  4. Dariusz Szmyt
  5. Roman Janowski
  6. Ryszard Szpunar
  7. Katarzyna Weiss
  8. Grażyna Płuciniczak
  9. Izabela Szpunar
  10. Zbigniew Trawka
  11. Stanisław Smektała
  12. Dorosta Laskowska
  13. Agnieszka Szymańska
  14. Andrzej Szymański
  15. Patrycja Albin
  16. Marcin Nocoń
  17. Kamil Jakubowski
  18. Zbigniew Zakrzewski
Oceń jakość artykułu:
Zależy nam na podnoszeniu jakości naszego dziennikarstwa. Twoja opinia jest dla nas ważna!
d2yakdb

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2yakdb
d2yakdb
Więcej tematów