Trwa ładowanie...

Wybory parlamentarne 2019. Piotr Liroy-Marzec poparł kandydata KO na posła. "Wspaniały człowieka'

Poseł Piotr Liroy-Marzec udzielił poparcia kandydatowi Koalicji Obywatelskiej do Sejmu. Chodzi o Tadeusza Rossa. - Wspaniały samorządowiec, poseł, eurodeputowany, człowiek, za którego nigdy nie musieliśmy się wstydzić - mówił o nim lider Skutecznych.

Share
Wybory parlamentarne 2019. Piotr Liroy-Marzec poparł kandydata KO na posła. "Wspaniały człowieka'
Źródło: PAP, Fot: Artur Reszko
d3tj3t6

Poseł zachęcał w piątek na konferencji prasowej do głosowania na listę nr 9 - Skutecznych. Zapowiedział jednak, że wszędzie tam, gdzie nie udało się jego ugrupowaniu zarejestrować własnych kandydatów, będzie wspierać ludzi z innych ugrupowań - informuje polsatnews.pl.

Lider Skutecznych przekonywał, że dla niego nie ma znaczenia partia polityczna, a człowiek. - Szczególnie w tak smutnym dniu jak dziś - dodał, przypominając o pożegnaniu w Sejmie zmarłego Kornela Morawieckiego w Sejmie. - Kornel Morawiecki ciągle dążył do dialogu, powtarzał, że najważniejszy jest dialog i współpraca - dodał.

d3tj3t6

Poseł udzielił poparcia kandydaturze Tadeusza Rossa, startującego z 35. miejsca na warszawskiej liście Koalicji Obywatelskiej. - To wspaniały człowiek. Twórca kultury, ale też człowiek o dużej kulturze osobistej. Wspaniały samorządowiec, poseł, eurodeputowany, człowiek, za którego nigdy nie musieliśmy się wstydzić - dodał.

Źródło: polsatnews.pl

d3tj3t6

Podziel się opinią

Share
d3tj3t6
d3tj3t6
Więcej tematów