Trwa ładowanie...

Wybory parlamentarne 2019. Nietypowy plakat wyborczy wiceszefa MSZ Piotra Wawrzyka

Wybory parlamentarne 2019. Wiceminister spraw zagranicznych Piotr Wawrzyk, kandydat Prawa i Sprawiedliwości na posła, pochwalił się "prezentem", jaki dostał po konwencji w Kielcach. "Czuję się zobligowany i będę walczył
o Świętokrzyskie jak Terminator" - zapowiedział.

Share
Wybory parlamentarne 2019. Nietypowy plakat wyborczy wiceszefa MSZ Piotra Wawrzyka
Źródło: PAP, Fot: Piotr Polak
d1uo1ne

Wiceminister spraw zagranicznych Piotr Wawrzyk we wtorek spotkał się z mieszkańcami i zaproszonymi gośćmi w sali kominkowej Wojewódzkiego Domu Kultury w Kielcach. Podczas konwencji podkreślił, że chciałby, aby Kielce i cały region świętokrzyski stały się regionem nowych technologii.

- Już teraz należy korzystać z potencjału, które nasze województwo ma, a który jest jeszcze mało wykorzystany. W moim przekonaniu nasz region, a szczególnie moje rodzinne miasto Kielce, powinno stać się ośrodkiem wiodącym nowych technologii w oparciu o Politechnikę Świętokrzyską. Kielce powinny stać się miastem ważnym na mapie kraju - mówił Wawrzyk.

d1uo1ne

Po spotkaniu wiceszef MSZ otrzymał od zebranych plakat "Piotr Wawrzyk. Świętokrzyski terminator".

Prezentując plakat na Twitterze, Wawrzyk napisał, że "czuje się zobligowany i będzie walczył o Świętokrzyskie jak Terminator".

Wybory parlamentarne 2019. Ostatnia prosta

Już w najbliższą niedzielę 13 października w całej Polsce zostaną przeprowadzone wybory do Sejmu i Senatu. W ich trakcie wybierzemy 460 posłów oraz 100 senatorów, którzy przez najbliższe 4 lata będą sprawować władzę w naszym imieniu.

Czarzasty o kontrowersyjnych słowach Wałęsy: marna wypowiedź

d1uo1ne

Podziel się opinią

Share
d1uo1ne
d1uo1ne
Więcej tematów