Trwa ładowanie...
d4m0a6j

Wybory Parlamentarne 2019. Kornel Morawiecki [o walce z rakiem]: nie rezygnuję ze startu do Senatu

Kornel Morawiecki zapewnia, że nie zamierza rezygnować z kandydowania do Senatu. Odradza mu to syn, premier Mateusz Morawiecki. Powodem jest stan zdrowia i nowotwór trzustki, z którym zmaga się marszałek senior.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Sejm. Mateusz Morawiecki i Kornel Morawiecki na Sali Plenarnej, grudzień 2017 r.
Sejm. Mateusz Morawiecki i Kornel Morawiecki na Sali Plenarnej, grudzień 2017 r. (East News, Fot: JACEK DOMINSKI/REPORTER)
d4m0a6j

Szef rządu Mateusz Morawiecki ma martwić się stanem zdrowia ojca. Ocenia, że powinien odpoczywać i więcej czasu poświęcić na leczenie.

Kornel Morawiecki, cytowany przez "Super Express" zapewnia, że "czuje się lepiej i nie zamierza rezygnować z kandydowania w jesiennych wyborach do Senatu". Polityk ma ubiegać się o mandat senatora z Podlasia.

Morawiecki senior przyznaje, że nie zakończył jeszcze chemioterapii. Ma teraz przerwę w leczeniu i jest w domu. – Czeka mnie jeszcze jedna porcja chemii. Tak, którą przyjąłem jest bardzo silna i osłabia organizm – przyznaje cytowany przez dziennik poseł.

d4m0a6j

Zdaniem samego Kornela Morawieckiego jego stan zdrowia pozwala mu na start w wyborach parlamentarnych. Inaczej sądzi jego syn Mateusz Morawiecki. Jak zaznacza dziennik, szef rządu ma świadomość, że on i rodzina nie powtrzymają ojca w jego postanowieniu.

Premier podkreślił, że nie nawiał ojca do powrotu do czynnej polityki. – Trochę jego zdrowie się poprawiło, ale nie jest już takie, jak 5 czy 10 lat temu – powiedział dziennikarzom Mateusz Morawiecki.

Źródło: Super Express

Masz news, zdjęcie lub film związany z pogodą? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d4m0a6j

Zobacz także: Kontrowersyjne zdjęcie z Ryszardem Czarneckim. Michał Dworczyk komentuje

d4m0a6j

Podziel się opinią

Share

Komentarze:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.

d4m0a6j

d4m0a6j
Więcej tematów