Trwa ładowanie...
d3q4du3

Wybory na prezydenta USA w Wirtualnej Polsce

Już dziś w Wirtualnej Polsce pierwsze relacje z wyścigu do Białego Domu. We wtorek w Hempstead w stanie Nowy Jork o godz. 3 nad ranem czasu polskiego rozpocznie się debata Hillary Clinton kontra Donald Trump. Na miejscu jest Leszek Krawczyk, korespondent Wirtualnej Polski, który zrelacjonuje ostatnie przygotowania do debaty, a także przedstawi najświeższe komentarze i opinie tuż po pierwszym starciu pretendentów do fotela prezydenta Stanów Zjednoczonych.

Share
d3q4du3

Debata prezydencka w USA potrwa 90 minut. Kandydaci z pewnością nie będą się nawzajem oszczędzać. Wiedzą, że już pierwsza potyczka może w ostatecznym rozrachunku zdecydować o losach wyborów.

Wybory w Stanach Zjednoczonych to jedno z najważniejszych wydarzeń na świecie. Przygotowania do nich, przebieg oraz konsekwencje decyzji Amerykanów prosto z USA będzie relacjonował Leszek Krawczyk. Obecny korespondent Wirtualnej Polski przez ostatnie 10 lat związany był z Telewizją Polską, dla której relacjonował wydarzenia z konfliktów w Gruzji, Egipcie, Libanie i Afganistanie. Był specjalnym wysłannikiem "Wiadomości" TVP1 na Filipiny zdewastowane największym w historii tego kraju tsunami. W latach 2013-2014 z bliska obserwował ukraińską rewolucję w Kijowie i Doniecku - rozmawiał m.in. z Petro Poroszenką, późniejszym prezydentem Ukrainy czy Arsenijem Jaceniukiem, pierwszym premierem nowego rządu. Od 2014 roku był szefem biura TVP w Waszyngtonie, skąd relacjonował początek kampanii w wyborach prezydenckich.

d3q4du3
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3q4du3
Więcej tematów