ycipk-4c93hh

Wybory do Europarlamentu 2019. "Hejterski wpis". Giertych żąda przeprosin od Śmiszka

"Zwracam się z apelem o przeproszenie mnie i mojej córki za hejterski wpis" - pisze Roman Giertych do kandydata Wiosny w wyborach do Europarlamentu Krzysztofa Śmiszka. Pod wspólnym zdjęciem mecenasa i jego córki z demonstracji Koalicji Obywatelskiej napisał "brrr...".
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Roman Giertych zabrał głos na Twitterze
Roman Giertych zabrał głos na Twitterze (Agencja Gazeta, Fot: Jakub Włodek)
ycipk-4c93hh

Chodzi o marsz "Polska w Europie", który przeszedł ulicami Warszawy w ostatnią sobotę. Jego gościem był m.in. szef rady Europejskiej Donald Tusk. W swoim przemówieniu zaatakował PiS.

Wszystko zaczęło się od wpisu posła PO-KO Krzysztofa Truskolaskiego, który jeszcze tego dnia pochwalił się na Twitterze zdjęciem z demonstracji, w towarzystwie Giertycha i jego córki. "Brrrr... jak można być dumnym z takiego zdjęcia?" - skomentował Śmiszek.

ycipk-4c93hh

Na wymianę zdań zareagowała Maria Giertych. "Wstyd p. Śmiszek, czy tak pan walczy z hejtem?" - zapytała. Tuż po niej głos zabrał sam Giertych. "Szanowny Panie Śmiszek! Zwracam się z apelem o przeproszenie mnie i mojej córki za hejterski wpis. Jest Pan w polityce młodym człowiekiem i dlatego chętnie Panu wybaczę (sam mam wypowiedzi z przeszłości których żałuję). Myślę, że czasami warto przyznać się do błędu" - napisał.

Przypomnijmy, Krzysztof Śmiszek otwiera listę wyborczą Wiosny do PE na Dolnym Śląsku.

Wybory do Europarlamentu odbędą się 26 maja.

ycipk-4c93hh

Zobacz także: Wybory do PE. Beata Kempa o nagonce na Annę Zalewską

Przeczytaj również: Biedroń i Śmiszek w pierwszym wspólnym wywiadzie telewizyjnym

ycipk-4c93hh

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Polub WP Wiadomości
ycipk-4c93hh
ycipk-4c93hh