Trwa ładowanie...
d6qg1bh
Wybory 2020. Andrzej Duda podpisuje "Kartę Rodziny"

Wybory 2020. Andrzej Duda podpisuje "Kartę Rodziny"

Do wyborów prezydenckich pozostało 18 dni. Prezydent Andrzej Duda chwilę po godzinie 10 ma podpisać "Kartę Rodziny" - według nieoficjalnych doniesień ten temat ma zdominować kampanię o reelekcję. Zapraszamy na relację na żywo!
Share
d6qg1bh

Prezydent Andrzej Duda wielokrotnie podkreślał, że programy socjalne - takie jak 500+ i 13. emerytura - zostaną utrzymane, jeśli Polacy ponownie wybiorą na najwyższy urząd w państwie. Teraz kandydat PiS zamierza "przyśpieszyć" w obietnicach kampanijnych i podpisać "Kartę Rodziny".

- Dzień przed Bożym Ciałem a następnie długim weekendem, zwykle rodzinnie spędzanym, prezydent Andrzej Duda odpowie w ten sposób na skrajną Kartę LGBT, którą podpisał i wdraża w Warszawie Trzaskowski, która jest jego sztandarem - przyznała w rozmowie z portalem wpolityce.pl osoba, która zna kulisy przygotowań do tej konferencji.

Jeszcze dzisiaj prezydent uda się do Wielunia (woj. łódzkie) gdzie weźmie udział w uroczystej sesji rady miasta i odbierze odbierze akt nadania Honorowego Obywatelstwa. O godzinie 17 Andrzej Duda zamierza spotkać się z mieszkańcami Wielunia.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d6qg1bh

Podziel się opinią

Share
d6qg1bh
d6qg1bh
Więcej tematów