Trwa ładowanie...

Wstrząsająca relacja mężczyzny, który przeżył wybuch kamienicy. "Zuzia nie oddychała"

- Razem z sąsiadem odkopaliśmy łóżeczko. Zuzia nie oddychała, kiedy ją znaleźliśmy - opowiada pan Marek, mieszkaniec kamienicy w Poznaniu, która eksplodowała. Wybuch nastąpił tuż nad jego mieszkaniem.

Wstrząsająca relacja mężczyzny, który przeżył wybuch kamienicy. "Zuzia nie oddychała"Źródło: East News
d31754l

- Wybiegłem z sypialni po gruzie i zacząłem szukać dzieci. - Syn był bezpieczny, stał na zewnątrz. Roztrzęsiony krzyczał: gdzie jest Zuzia, gdzie jest moja siostra?! - relacjonował mężczyzna w rozmowie z TVN.

Wraz z sąsiadem pod gruzami ściany szukał swojej córki. - Łóżeczko odkopaliśmy. Zuzia już nie oddychała, kiedy ją znaleźliśmy. Szybko ją reanimowaliśmy ją na parapecie i krzyczeliśmy, żeby ktoś ją zabrał. Zrobił to chyba strażak - opowiadał łamiącym się głosem pan Paweł. Jego córka trafiła do karetki, a następnie do szpitala. - Zabrano nas na prześwietlenie, ja trochę krwawiłem - relacjonuje.

Źródło wybuchu było bezpośrednio nad jego mieszkaniem - mężczyzna, który doprowadził do wybuchu, by zatuszować swoją zbrodnię, był jego sąsiadem z góry. - Wydawałoby się, że takie rzeczy dzieją się tylko na filmach. To jest nie do pojęcia - mówi poszkodowany.

d31754l
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d31754l
Więcej tematów