Trwa ładowanie...

Wśród aukcji na rzecz WOŚP jest trening bokserski z prezydentem Poznania

• Jacek Jaśkowiak po raz kolejny włączył się w zbiórkę pieniędzy na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy
• Można wylicytować kąpiel w przeręblu w towarzystwie prezydenta, wspólną przejażdżkę rowerową lub trening bokserski

Wśród aukcji na rzecz WOŚP jest trening bokserski z prezydentem PoznaniaŹródło: Urząd Miasta Poznania
d3gm3dd
d3gm3dd

24. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy odbył się w minioną niedzielę, ale cały czas trwają aukcje różnych przedmiotów, z których dochód zasili konto fundacji. Podobnie jak przed rokiem w akcję włączył się Jacek Jaśkowiak. Tym razem prezydent Poznania przekazał na licytację wspólną przejażdżkę rowerową, możliwość wykąpania się razem z nim w przeręblu, a także wspólny trening bokserski.

Przypomnijmy, że w połowie listopada Jacek Jaśkowiak zmierzył się w ringu z legendą polskiego boksuDariuszem Michalczewskim. Walka odbyła się w ramach gali Biznes Boxing Polska, której celem było zebranie pieniędzy na rzecz kliniki kardiochirurgii dziecięcej. Prezydent wytrzymał w ringu całe starcie, ale przegrał na punkty.

Podczas tegorocznego finału WOŚP zlicytowano już rękawice Jaśkowiaka, którymi starał się znokautować słynnego „Tigera”. Zostały sprzedane za 2200 zł.

Obecnie, aby przebić najwyższą ofertę za wspólny trening bokserski z prezydentem Poznania, trzeba zaoferować przynajmniej 54 zł. 100 zł więcej to obecna cena kąpieli w przeręblu, a aż 300 zł to na razie najwyższa kwota proponowana za przejażdżkę rowerową.

Linki do licytacji:

Licytacje zakończą się dopiero 26 stycznia, więc z pewnością ze wszystkich aukcji uda się uzyskać zdecydowanie większe sumy.

Byłeś świadkiem lub uczestnikiem zdarzenia? .

d3gm3dd
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3gm3dd
Więcej tematów