Trwa ładowanie...
d368n3q

Wśród aukcji na rzecz WOŚP jest trening bokserski z prezydentem Poznania

• Jacek Jaśkowiak po raz kolejny włączył się w zbiórkę pieniędzy na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy
• Można wylicytować kąpiel w przeręblu w towarzystwie prezydenta, wspólną przejażdżkę rowerową lub trening bokserski
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Wśród aukcji na rzecz WOŚP jest trening bokserski z prezydentem Poznania
(Urząd Miasta Poznania)
d368n3q

24. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy odbył się w minioną niedzielę, ale cały czas trwają aukcje różnych przedmiotów, z których dochód zasili konto fundacji. Podobnie jak przed rokiem w akcję włączył się Jacek Jaśkowiak. Tym razem prezydent Poznania przekazał na licytację wspólną przejażdżkę rowerową, możliwość wykąpania się razem z nim w przeręblu, a także wspólny trening bokserski.

Przypomnijmy, że w połowie listopada Jacek Jaśkowiak zmierzył się w ringu z legendą polskiego boksuDariuszem Michalczewskim. Walka odbyła się w ramach gali Biznes Boxing Polska, której celem było zebranie pieniędzy na rzecz kliniki kardiochirurgii dziecięcej. Prezydent wytrzymał w ringu całe starcie, ale przegrał na punkty.

Podczas tegorocznego finału WOŚP zlicytowano już rękawice Jaśkowiaka, którymi starał się znokautować słynnego „Tigera”. Zostały sprzedane za 2200 zł.

d368n3q

Obecnie, aby przebić najwyższą ofertę za wspólny trening bokserski z prezydentem Poznania, trzeba zaoferować przynajmniej 54 zł. 100 zł więcej to obecna cena kąpieli w przeręblu, a aż 300 zł to na razie najwyższa kwota proponowana za przejażdżkę rowerową.

Linki do licytacji:

Trening bokserski

Kąpiel w przeręblu

Przejażdżka rowerowa

Licytacje zakończą się dopiero 26 stycznia, więc z pewnością ze wszystkich aukcji uda się uzyskać zdecydowanie większe sumy.

Czytaj więcej informacji z Twojego regionu.

Byłeś świadkiem lub uczestnikiem zdarzenia? .

d368n3q

Podziel się opinią

Share
d368n3q
d368n3q
Więcej tematów