Trwa ładowanie...

Wrocław. Serce na zakrętki. Zbiera Grupa z Pasją

Kosz w kształcie wielkiego, czerwonego serca, do którego z wielką przyjemnością wrzucać się będzie plastikowe nakrętki od butelek, stanął przy wejściu do Rewiru Twórczego - Centrum Aktywności Lokalnej na ulicy Swojczyckiej.To inicjatywa Grupy z Pasją.

Wrocław. Serce na zakrętki. Zbiera Grupa z PasjąWrocław. Serce na zakrętki. Zbiera Grupa z Pasją
d2pbwzs
d2pbwzs

W sfinansowaniu tego imponującego pojemnika pomogła stowarzyszeniu rada osiedlowa Strachocin Swojczyce Wojnów. Stowarzyszenie Grupa z Pasją nakrętki zbiera już od dwóch lat. Przekazuje je Fundacji "Wrocławskie Hospicjum dla Dzieci”.

Serce bez wątpienia zmobilizuje mieszkańców tych trzech zjednoczonych osiedli, zgodnie działających razem i mających wspólną radę osiedla. Centrum Aktywności Lokalnej również jednakowo służy wszystkim. Działający przy Swojczyckiej Rewir Twórczy to miejsce organizowania imprez, zajęć, warsztatów i wspólnych aktywności.

Wrocław. Serce na zakrętki. Zbiera Grupa z Pasją

Dzieci uczestniczące w ”Wakacyjnej przygodzie w Rewirze Twórczym” jako pierwsze mogły sprawdzić, jak korzysta się z serca. Wrzuciły pierwszą partię zakrętek. Organizatorzy są przekonani, że pojemnik będzie wypełniał się szybciej niż jakikolwiek kartonik lub kosz - mieszkańcom łatwiej będzie zapamięta, że gromadząc nakrętki oddzielnie można uczynić coś dobrego.

Od teraz o każdej porze dnia i nocy można przyjechać z transportem nakrętkowym na Swojczycką. Przy okazji warto również skorzystać ze stojącej tu lodówki społecznościowej i umieścić w niej nadmiar domowych zapasów lub, jeśli jest się potrzebującym, zabrać te, które mogą się przydać.

Lwy jaskiniowe nie są przodkami współczesnych. Odkrycie naukowców rzuca nowe światło

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
d2pbwzs
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2pbwzs
Więcej tematów