Trwa ładowanie...

Oleśnica. Męski Różaniec. Będą się modlić o nawrócenie osób LGBT

Polska jest podzielona nie tylko ze względu na poglądy polityczne. Mieszkańców kraju dzieli także skrajne podejście do tematów LGBT. Aresztowanie aktywistki Margot i brutalna akcja na Krakowskim Przedmieściu tylko podsyciły wojnę polsko-polską.

Oleśnica. Męski Różaniec. Będą się modlić o nawrócenie osób LGBT.Oleśnica. Męski Różaniec. Będą się modlić o nawrócenie osób LGBT.Źródło: PAP/EPA, fot: PAP/EPA/José Méndez, José Méndez
d1itoae
d1itoae

W Oleśnicy organizatorzy Męskiego Różańca postanowili pomodlić się o nawrócenie aktywistów LGBT. "Dla wielu z nas jest to temat ciężki ze względu na wiele zniewag i profanacji dokonanych przez aktywistów LGBT. Jednak jako katolicy miłujemy bliźnich a nienawidzimy grzechu. Dlatego zawsze warto się pomodlić o łaskę nawrócenia dla tych ludzi" - czytamy na profilu Męski Różaniec Oleśnica.

Organizatorzy odnieśli się tym samym do felietonu ks. Dariusza Oko, który nazywa ideologię LGBT "całkowitym zaprzeczeniem i odrzuceniem nauczania Kościoła", podkreślając, że aktywiści popełniają grzech przeciwko naturze, który woła o pomstę do nieba. “Katolik, który by przyjął ideologię LGBT+, musi mieć świadomość, że jest to równoznaczne z porzuceniem wiary katolickiej na rzecz tejże ideologii” - czytamy w felietonie księdza na stronach piotrskarga.pl.

Oleśnica. Męski Różaniec. Będą się modlić o nawrócenie osób LGBT

Ks. Dariusz Oko głośno przekonuje, że edukacja seksualna ma na celu jak najwcześniejsze rozbudzenie seksualne dzieci i namówienie ich do stania się homoseksualistami.

Obchody na Westerplatte. Wiceszef MON: Władze Gdańska są wyjątkowo upolitycznione

“Ideologia LGBT+ to realizacja szatańskiego planu: deprawacja i ateizacja poprzez seksualizację. Jeśli neguje się to, co najwyższe w człowieku, czyli jego wspólnotę z Bogiem, to siłą rzeczy często zapada się w to, co niższe, nawet czysto fizjologiczne. Ludzie owładnięci seksem chcą, żeby wszyscy inni żyli podobnie. To szalenie groźne, bo niszczy istotę człowieczeństwa, zaburza jego rozwój, niszczy rodzinę” - podkreśla ksiądz w swoim artykule.

d1itoae

Organizatorzy Męskiego Różańca postanowili zareagować i pomodlić się o nawrócenie aktywistów LGBT. "Jako katolicy miłujemy bliźnich a nienawidzimy grzechu" - przekonują.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
d1itoae
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1itoae
Więcej tematów