Trwa ładowanie...

Msza święta w telewizji - transmisja. Niedziela, 4 kwietnia 2021 roku

Transmisja mszy świętej w telewizji. Nadeszła Wielkanoc 2021, w kalendarzu 4 kwietnia 2021 roku. W tym świątecznym okresie, ze względu na pandemię koronawirusa, utrudnione jest uczestniczenie w uroczystościach religijnych. Oto, gdzie 4 kwietnia 2021 roku msza święta transmitowana będzie w telewizji.

Msza święta w telewizji - transmisja. Niedziela, 4 kwietnia 2021 rokuMsza święta w telewizji - transmisja. Niedziela, 4 kwietnia 2021 rokuŹródło: PAP, fot: PAP/Darek Delmanowicz
d4l55qi
d4l55qi

Wielkanoc 2021 nadeszła, w kalendarzu mamy 4 kwietnia 2021 roku. Po raz drugi z rzędu święta wielkanocne odbywają się w dobie koronawirusa, przez co wielu Polaków ma ograniczoną możliwość spotykania się z bliskimi, a także brania udziału w mszach świętych.

Wynika to z faktu, że obecnie w kościołach obowiązują limity wiernych - 1 osoba na 20 metrów kwadratowych. Dlatego wierzących szukają alternatywy. Taką jest m.in. transmisja mszy świętej w telewizji. To również doskonała opcja dla osób starszych i przebywających w izolacji ze względu na zakażenie koronawirusem.

Msza święta w telewizji - transmisja. Niedziela, 4 kwietnia 2021 roku

Polskie stacje telewizyjne są świadome tego, jak ważna jest Wielkanoc 2021 dla Polaków, stąd też msza święta w telewizji znalazła się w ramówkach wielu stacji na świąteczną niedzielę.

Czy po Wielkanocy czeka nas wzrost zachorowań? Prof. Mastalerz-Migas: "Istnieje takie ryzyko"

Jeśli ktoś 4 kwietnia 2021 roku postanowi pozostać w domu, to ma sporo opcji do wyboru. Msza święta jest transmitowana o różnych porach i to na kilku kanałach.

4 kwietnia, niedziela. Msza święta - telewizja. Transmisje:

  • 9:00 - Polsat News - transmisja mszy świętej ze Świątyni Opatrzności Bożej w Warszawie


  • 9:55 - TVP 1 - Msza Zmartwychwstania Pańskiego z Watykanu oraz błogosławieństwo Urbi et Orbi
  • 10:30 - Polsat Rodzina - transmisja mszy świętej dla dzieci
  • 12:00 - Polsat Rodzina - transmisja "Anioła Pańskiego" z Watykanu
  • 21:00 - TV Trwam - transmisja Apelu Jasnogórskiego
d4l55qi

Msza święta w telewizji i online. 4 kwietnia 2021 roku, niedziela

4 kwietnia 2021 roku, rozglądając się za transmisją mszy świętej, warto poszukać opcji w internecie. Koronawirus sprawił bowiem, że wiele parafii postawiło na nowoczesne rozwiązania. Dzięki temu msza święta dostępna stała się m.in. w mediach społecznościowych - chociażby na Facebooku czy YouTube.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
d4l55qi
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4l55qi
Więcej tematów