Trwa ładowanie...
d2xhqoc

Wrocław: CBA zatrzymało pracownika szpitala przyjmującego łapówkę

Wrocław- pracownik Dolnośląskiego Centrum Chorób Płuc przyjął łapówkę w kwocie 8 tys. zł. W zamian miał pomóc w wygraniu przetargu budowlanego, którego wartość to 100 tys. zł.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Wrocław - akcja CBA zakończyła się sukcesem
Wrocław - akcja CBA zakończyła się sukcesem (Youtube.com)
d2xhqoc

Wrocław – CBA zatrzymało nieuczciwego pracownika

W bramie jednej z wrocławskich kamienic pracownik Dolnośląskiego Centrum Chorób Płuc we Wrocławiu przyjął korzyść majątkową w wysokości 8 tys. zł. Mężczyzna nie wiedział, że przekazywana łapówka jest akcją prowokacyjną śledczych CBA z oddziałów we Wrocławiu oraz Warszawie.

Wrocław – specjalista od pożarnictwa w rękach CBA

Zatrzymany mężczyzna był specjalistą do spraw przeciwpożarowych w Dolnośląskim Centrum Chorób Płuc we Wrocławiu. Jako pracownik zajmował się kwestiami dotyczącymi przetargu budowlanego placówki, którego wartość to 100 tys. zł. W zamian za korzyści majątkowe oferował szczegóły dotyczące projektu. Informował „darczyńców” o tym jaką specyfikację powinny mieć ich oferty, aby przebić oferty konkurentów. Skorumpowany pracownik powoływał się na znaczące wpływy, a także oferował załatwienie wszelkich zewnętrznych ekspertyz.

d2xhqoc

Wrocław – zatrzymanym zajmie się sąd

Po skutecznym przeprowadzeniu akcji przez CBA mężczyzna trafił do aresztu. Agenci wciąż zbierają materiały dowodowe w tej sprawie. Zatrzymany pracownik trafi przed zamiejscowym wydziałem Prokuratury Krajowej, gdzie zostaną mu postawione zarzuty korupcyjne.

d2xhqoc

Podziel się opinią

Share

d2xhqoc

d2xhqoc
Więcej tematów