Trwa ładowanie...
d40uv5z

Wpadka prezentera BBC na żywo. Nagranie już stało się wiralem

W weekendową noc z soboty na niedzielę prezenterowi BBC zdarzyła się koszmarna wpadka. Właśnie miał wejść na żywo z najświeższymi informacjami dotyczącymi huraganu "Irma", niestety nikt go nie ostrzegł, że ma się przygotować. Efekt? Komiczny.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Prezenter nie spodziewał się tak szybkiego wejścia na antenę.
Prezenter nie spodziewał się tak szybkiego wejścia na antenę. (Twitter, Fot: nn)
d40uv5z

Prezenter własnie miał zacząć relacjonowanie bieżących strat spowodowanych huraganem "Irma". Na jego nieszczęście, nikt z reżyserki nie ostrzegł go, że już zaczyna się transmisja na żywo ze studia. Dzięki temu widzowie brytyjskiego kanału stali się świadkami zabawnej sytuacji - prezenter, zagubiony w studio, nie wiedział, w którą stronę pójść, gdzie się schować, i w którym miejscu stanąć, by kamera mogła go odpowiednio złapać. Krok w lewo, krok w prawo, by w końcu zniknąć poza kadrem i pojawić się w nim parę sekund później, jak gdyby nigdy nic.

Transmisja telewizyjnej gafy odbywała się o godzinie 2:00 w nocy, więc niewielu Brytyjczyków mogło mieć okazję zobaczenia nieporadnych ruchów dziennikarza, jednak... Sytuacja dotyczyła kanału BBC World, którego odbiorcami są ludzie z całego świata. Co więcej, materiał dotyczył huraganu "Irma" który już wtedy sięgał wybrzeży Stanów Zjednoczonych. Prawdopodobnie tysiące Amerykanów oglądało zabawną wpadkę w studiu brytyjskiej telewizji.

d40uv5z

Na dowód, że "zaplątanie się" prezentera na antenie nie przeszło niezauważone, prezentujemy kilka komentarzy do weekendowej gafy w BBC.

Źródło: indy100.com

d40uv5z

Podziel się opinią

Share
d40uv5z
d40uv5z
Więcej tematów