Trwa ładowanie...

Woził niemowlaka w bagażniku. Miał zakaz prowadzenia i był poszukiwany 4 listami gończymi

42-latek zatrzymany przez policjantów z gdańskiego Przymorza. Mężczyzna woził w bagażniku samochodu swoje 2-miesięczne dziecko. Okazało się, że miał zakaz prowadzenia pojazdów, był poszukiwany czterema listami gończymi, a biorąc samochód, przejechał po stopie matki dziecka, powodując u niej obrażenia.

Share
Woził niemowlaka w bagażniku. Miał zakaz prowadzenia i był poszukiwany 4 listami gończymi
Źródło: WP, Fot: Konrad Żelazowski
d1l8bgb

W miniony wtorek policjanci z Przymorza otrzymali zgłoszenie, z którego wynikało, że mężczyzna szarpie się z kobietą. Funkcjonariusze, którzy przyjechali na miejsce ustalili, że między rodzicami 2-miesięcznego dziecka doszło do awantury i szarpaniny. 42-latek zabrał dziecko, wsadził je do bagażnika i odjeżdżając przejechał po stopie matki. Kobieta chwilę później odzyskała dziecko, a jego 42-letni ojciec uciekł.

Kilkanaście godzin później dzielnicowi i kryminalni z Przymorza ustalili, gdzie przebywa mężczyzna i go zatrzymali. 42-latek był nietrzeźwy, w wydychanym powietrzu miał 1,7 promila alkoholu. Dodatkowo okazało się, że jest on poszukiwany 4 listami gończymi, a prowadząc samochód złamał sądowy zakaz prowadzenia wszelkich pojazdów mechanicznych.

W czwartek 42-letni sprawca usłyszał zarzuty narażenia na niebezpieczeństwo swojego dziecka, spowodowanie obrażeń stopy u jego matki oraz złamania zakazu sądowego prowadzenia wszelkich pojazdów mechanicznych. Następnie trafił do aresztu, aby odbyć karę 4,5 roku więzienia za popełnione wcześniej przestępstwa. Mężczyzna w przeszłości był karany za jazdę w stanie nietrzeźwości i uszkodzenie mienia.

d1l8bgb

Podziel się opinią

Share
d1l8bgb
d1l8bgb
Więcej tematów