Trwa ładowanie...
d16ccz2

WOŚP: zadeklarowane 92 mln złotych już wpłynęło na konto Orkiestry. Będzie rekord?

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy poinformowała, że zadeklarowana kwota ponad 92 mln złotych już wpłynęła na konto fundacji. Wciąż trwają jednak licytacje. Ostateczną kwotę, jaka udało się zgromadzić Orkiestrze poznamy 8 marca.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Na koncie WOŚP jest już zadeklarowana podczas finału kwota - ponad 92 mln zł
Na koncie WOŚP jest już zadeklarowana podczas finału kwota - ponad 92 mln zł (East News, Fot: Beata Zawrzel/REPORTER)
d16ccz2

"Dziś z ogromnym uśmiechem na ustach możemy powiedzieć Wam, że dzięki Wam suma na naszym koncie osiągnęła wartość zadeklarowaną na koniec 27. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, a to oznacza, że mamy już 92 143 798 zł" - poinformowano we wtorek na stronie WOŚP.

Na tę kwotę, którą WOŚP podał 13 stycznia, złożyły się szacunki sztabów, pieniądze ze zbiórek elektronicznych zebranych w chwili zakończenia finału, a także darowizny przekazane przez partnerów.

Wciąż trwają jednak internetowe licytacje, do końca stycznia można też wpłacać pieniądze na WOŚP za pośrednictwem strony wpłacam.wosp.org.pl. Ostateczny wynik poznamy 8 marca.

d16ccz2

Pieniądze ze zbiórki zostaną przeznaczone na zakup nowoczesnego sprzętu medycznego dla szpitali dziecięcych: aparatów do diagnostyki RTG, ultrasonografów i echokardiografów, urządzeń do rezonansu magnetycznego oraz tomografii komputerowej.

Zobacz także: Niepokojące doniesienia matek. W szpitalu w Katowicach fotele od WOŚP na korytarzach

Źródło: wosp.org.pl

Podziel się opinią

Share

d16ccz2

d16ccz2
d16ccz2
Bądź na bieżąco:
Więcej tematów