Trwa ładowanie...
wośp

WOŚP: zadeklarowane 92 mln złotych już wpłynęło na konto Orkiestry. Będzie rekord?

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy poinformowała, że zadeklarowana kwota ponad 92 mln złotych już wpłynęła na konto fundacji. Wciąż trwają jednak licytacje. Ostateczną kwotę, jaka udało się zgromadzić Orkiestrze poznamy 8 marca.

Share
WOŚP: zadeklarowane 92 mln złotych już wpłynęło na konto Orkiestry. Będzie rekord?
Źródło: East News, Fot: Beata Zawrzel/REPORTER
d3sszik

"Dziś z ogromnym uśmiechem na ustach możemy powiedzieć Wam, że dzięki Wam suma na naszym koncie osiągnęła wartość zadeklarowaną na koniec 27. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, a to oznacza, że mamy już 92 143 798 zł" - poinformowano we wtorek na stronie WOŚP.

Na tę kwotę, którą WOŚP podał 13 stycznia, złożyły się szacunki sztabów, pieniądze ze zbiórek elektronicznych zebranych w chwili zakończenia finału, a także darowizny przekazane przez partnerów.

d3sszik

Wciąż trwają jednak internetowe licytacje, do końca stycznia można też wpłacać pieniądze na WOŚP za pośrednictwem strony wpłacam.wosp.org.pl. Ostateczny wynik poznamy 8 marca.

Pieniądze ze zbiórki zostaną przeznaczone na zakup nowoczesnego sprzętu medycznego dla szpitali dziecięcych: aparatów do diagnostyki RTG, ultrasonografów i echokardiografów, urządzeń do rezonansu magnetycznego oraz tomografii komputerowej.

Źródło: wosp.org.pl

d3sszik

Podziel się opinią

Share
d3sszik
d3sszik
Więcej tematów