Trwa ładowanie...

WOŚP Olsztyn 2019 [Koncerty, atrakcje, licytacje]

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy w 2019 r. będzie w Olsztynie wyjątkowa. Stolica Warmii i Mazur jest jednym z niewielu polskich miast, gdzie odbędą się dwa finały akcji.

WOŚP Olsztyn 2019 [Koncerty, atrakcje, licytacje]Źródło: East News
d4ir4pl
d4ir4pl

Ogólnopolski finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy odbędzie się w tym roku w niedzielę, 13 stycznia. Ten dzień jest jednak wolnym od handlu. Jako że w Olsztynie od lat do akcji znacząco włączają się galerie handlowe, w nich orkiestra zagra dzień wcześniej (sobota, 12 stycznia). Dwa razy zapłonie też oryginalne „Światełko do Nieba”.

WOŚP Olsztyn 2019 – Galeria Warmińska

W Galerii Warmińskiej zaplanowano pełno atrakcji, koncertów, pokazów tańca, warsztatów, akcji edukacyjnych oraz konsultacji zdrowotnych. O 20:00 symboliczne, niezwykłe światełko do nieba. Zamiast sztucznych ogni odbędzie się taneczny pokaz ognia.

Na miejscu nie zabraknie licytacji. Przekazanych zostało mnóstwo fantów, prezentów, voucherów. Do dyspozycji będzie wspólny trening z bokserskim mistrzem, Przemysławem Opalachem.

WOŚP Olsztyn 2019 – Aura Centrum Olsztyn

Godzinę wcześniej, o 13:00 WOŚP, zacznie grać w galerii Aura Centrum Olsztyna. Wydarzenie rozpocznie się niezwykłym widowiskiem chóralnym. Główną rolę będzie grać chór Cantabile pod dyrekcją Agaty Wilińskiej, jednak do przedsięwzięcia mogą przyłączyć się wszyscy, którzy w tym czasie będą na miejscu. W programie zapowiadane są również m.in. zajęcia wokalne, koncerty, programy edukacyjne.

d4ir4pl

WOŚP Olsztyn 2019 – atrakcje w mieście

Na Starym Mieście będzie możliwość przejechania się zabytkowym samochodem lub motocyklem.

Otwarte będą wszystkie obiekty Ośrodka Sportu i Rekreacji – w Aquasferze nauka pływania i nurkowania, w sali przy ul. Głowackiego turniej tenisa stołowego, na kąpieliskach nad Skandą oraz Ukielem rządzić będą morsy.

Swoje atrakcje przygotowały też m.in. Teatr Jaracza, olsztyńskie szkoły, Muzeum Warmii i Mazur oraz szpital dziecięcy.

Tradycyjnie już finałem finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy jest happening „Światełko do Nieba”.

d4ir4pl
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4ir4pl
Więcej tematów