Trwa ładowanie...

WOŚP Łódź – 27. Finał WOŚP, Światełko do nieba, atrakcje i koncerty w Łodzi

WOŚP Łódź – moc atrakcji i dwudniowe świętowanie 27. Finału WOŚP. W tym roku wydarzenia będą odbywały się w Manufakturze oraz na Piotrkowskiej. Sprawdzamy, jakie atrakcje będą czekały na Łodzian w niedzielę 13 stycznia.

WOŚP  Łódź – 27. Finał WOŚP, Światełko do nieba, atrakcje i koncerty w ŁodziŹródło: Facebook.com, fot: WOŚP
d2pq4k4
d2pq4k4

WOŚP Łódź – 27. Finał WOŚP w Manufakturze

WOŚP w Łodzi zacznie zbieranie funduszy i zabawy związane z 27. Finałem WOŚP już w sobotę. Właśnie wtedy w Manufakturze o godzinie 11:27 zostanie przeprowadzona aukcja przedmiotów ofiarowanych przez darczyńców. Każda z 27 licytacji rozpocznie się od 27 zł. Z ciekawszych propozycji do zdobycia będzie m.in dzień w fotelu przewodniczącego rady miasta. Przełożenie aukcji WOŚP na sobotę ma związek z zakazem handlu obowiązującym w niedzielę.

WOŚP w Łodzi na terenie Manufaktury będzie odbywał się również w niedzielę. W galerii handlowej czynne będą jedynie restauracje oraz miejsca rozrywki, ale na wszystkich odwiedzających czekać będzie moc atrakcji. Jak co roku, w Manufakturze powstanie wielkie serce ze złotych monet, a na rynku Manufaktury rozstawione zostanie wesołe miasteczko. Dzieci będą mogły wziąć udział również w zabawach z psami. Na dorosłych czekać będzie strażacki pokaz z akcji wydobycia pasażera ze zniszczonego samochodu. Chętni będą mogli skorzystać z 10-metrowego podnośnika koszowego.

Finałowi WOŚP w Łodzi towarzyszyć będą również koncerty. Na scenie Manufaktury pojawią się m.in. Konkubent, Yogo, Naked Root, Normalsi, a zaraz po Światełku do nieba (godzina 20) atmosferę rozgrzeje zespół Enej.

WOŚP Łódź – 27. Finał WOŚP na Piotrkowskiej

W Łodzi 27. Finał WOŚP na Piotrkowskiej ponownie zostanie zdominowany przez Wielką Szarżę. Najsłynniejszą ulicą w Łodzi przejedzie największa w Polsce parada konna, która w tym roku będzie się składała z 80 koni. Towarzyszyć będzie im około 40 samochodów terenowych.

d2pq4k4
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2pq4k4
Więcej tematów