Trwa ładowanie...

Wólka Domaniowska. Martwy pies przywiązany do drzewa w lesie. Konał w męczarniach

"Nie jestem w stanie wyobrazić sobie cierpienia tego psa. Konał tygodniami przywiązany w środku lasu do drzewa" - napisał pan Jacek, który dokonał makabrycznego odkrycia i opublikował zdjęcie w mediach społecznościowych. Sprawa wywołała ogromne poruszenie w sieci. Właściciela psa szuka policja.
Share
Zwłoki psa zostały znalezione w lesie w okolicach Wólki Domaniowskiej
Zwłoki psa zostały znalezione w lesie w okolicach Wólki DomaniowskiejŹródło: Facebook.com
d12f284

Wstrząsającego odkrycia w lesie w okolicach Wólki Domaniowskiej dokonał Jacek Kwiatkowski. Na gałęzi jednego z drzew wisiało ciało psa. Sznurek na szyi utrzymywał je w pozycji pionowej. Zwierzę nie żyło od co najmniej kilku tygodni.
Zwłoki były wysuszone, pies nie miał oczu.

"Nie jestem w stanie wyobrazić sobie cierpienia tego psa. Konał tygodniami przywiązany w środku lasu do drzewa. Brakuje słów, żeby opisać to, co myślałem w tamtej chwili i co widzę nadal przed oczami, takie obrazy zostają w głowie na bardzo długo. Najgorsze w tym wszystkim, że sprawca najprędzej nigdy już nie zostanie ukarany za ten czyn" - napisał pan Jacek Kwiatkowski na Facebooku.

"Człowiek - niestety najgorsza istota, jaka kiedykolwiek chodziła po ziemi. Niszczymy wszystko, siebie, bezbronne zwierzęta, przyrodę. W lasach są tony śmieci, ale ten widok był o wiele smutniejszy" - dodał.

d12f284

"Udostępniajcie, może jakimś cudem będzie możliwość, aby złapać osobę odpowiedzialną za ten czyn. Jest widoczny chociażby kolor sierści rozsypany obok" - zaapelował mężczyzna.

Pan Jacek opublikował zdjęcia psa na Facebooku, powiadomił także policję. W poniedziałek sprawą mają zająć się funkcjonariusze. Jeśli pies miał chipa, możliwe będzie szybkie ustalenie sprawcy.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d12f284

Podziel się opinią

Share
d12f284
d12f284
Więcej tematów