ycipk-49dnsc

Wólka Domaniowska. Martwy pies przywiązany do drzewa w lesie. Konał w męczarniach

"Nie jestem w stanie wyobrazić sobie cierpienia tego psa. Konał tygodniami przywiązany w środku lasu do drzewa" - napisał pan Jacek, który dokonał makabrycznego odkrycia i opublikował zdjęcie w mediach społecznościowych. Sprawa wywołała ogromne poruszenie w sieci. Właściciela psa szuka policja.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Zwłoki psa zostały znalezione w lesie w okolicach Wólki Domaniowskiej
Zwłoki psa zostały znalezione w lesie w okolicach Wólki Domaniowskiej (Facebook.com)
ycipk-49dnsc

Wstrząsającego odkrycia w lesie w okolicach Wólki Domaniowskiej dokonał Jacek Kwiatkowski. Na gałęzi jednego z drzew wisiało ciało psa. Sznurek na szyi utrzymywał je w pozycji pionowej. Zwierzę nie żyło od co najmniej kilku tygodni.
Zwłoki były wysuszone, pies nie miał oczu.

"Nie jestem w stanie wyobrazić sobie cierpienia tego psa. Konał tygodniami przywiązany w środku lasu do drzewa. Brakuje słów, żeby opisać to, co myślałem w tamtej chwili i co widzę nadal przed oczami, takie obrazy zostają w głowie na bardzo długo. Najgorsze w tym wszystkim, że sprawca najprędzej nigdy już nie zostanie ukarany za ten czyn" - napisał pan Jacek Kwiatkowski na Facebooku.

"Człowiek - niestety najgorsza istota, jaka kiedykolwiek chodziła po ziemi. Niszczymy wszystko, siebie, bezbronne zwierzęta, przyrodę. W lasach są tony śmieci, ale ten widok był o wiele smutniejszy" - dodał.

ycipk-49dnsc

"Udostępniajcie, może jakimś cudem będzie możliwość, aby złapać osobę odpowiedzialną za ten czyn. Jest widoczny chociażby kolor sierści rozsypany obok" - zaapelował mężczyzna.

Pan Jacek opublikował zdjęcia psa na Facebooku, powiadomił także policję. W poniedziałek sprawą mają zająć się funkcjonariusze. Jeśli pies miał chipa, możliwe będzie szybkie ustalenie sprawcy.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

ycipk-49dnsc
Polub WP Wiadomości
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Ważne
0
Smutne
0
Ciekawe
0
Irytujące
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-49dnsc

ycipk-49dnsc
ycipk-49dnsc