Trwa ładowanie...
darq4qe

Wola Ducka. Śmiertelny wypadek na drodze Warszawa - Lublin. Uwaga na utrudnienia w ruchu

Wola Ducka. Pod Warszawą doszło do śmiertelnego wypadku, w którym pod kołami ciężarówki zginął mężczyzna. W tym momencie prowadzone są czynności pod nadzorem prokuratury. Przejeżdżający tamtędy kierowcy muszą liczyć się z utrudnieniami w ruchu.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Śmiertelny wypadek w Woli Duckiej / zdjęcie ilustracyjne
Śmiertelny wypadek w Woli Duckiej / zdjęcie ilustracyjne (Getty Images)
darq4qe

Śmiertelny wypadek w Woli Duckiej na Mazowszu

Do tragicznego wypadku doszło w piątek 22 maja około 11:00 w Woli Duckiej pod Warszawą, na nowo otwartym odcinku drogi ekspresowej łączącej Warszawę z Lublinem. Pieszy został potrącony przez ciężarówkę, którą kierował 33-letni mieszkaniec województwa mazowieckiego. Pieszy zginął na miejscu.

Wola Ducka. W wypadku na DK17 zginął pieszy

"Ciężarówka potrąciła pieszego na drodze krajowej nr 17. Potrącony mężczyzna nie przeżył" - poinformował PAP dyżurny Punktu Informacji Drogowej GDDKiA.

darq4qe

Na razie policja nie podaje przyczyn i okoliczności wypadku w Woli Duckiej. Nie ustalono także tożsamości zmarłego mężczyzny. Cały czas prowadzone są czynności pod nadzorem prokuratury.

Wola Ducka. Droga ekspresowa zablokowana. Utrudnienia w ruchu

W związku z wypadkiem śmiertelnym w Woli Duckiej droga ekspresowa S17 została zablokowana. W tym momencie ruch odbywa się po dawnej drodze krajowej numer 17.

Trójka i Kazik. Jarosław Gowin o aferze: "bezprecedensowe". Nie podoba mu się "stanowisko" Rady Mediów Narodowych

darq4qe

Podziel się opinią

Share

darq4qe

darq4qe
Więcej tematów