Trwa ładowanie...
d15l5z7
Zamieszczone na stronach internetowych portalu WP.PL materiały sygnowane skrótem "PAP" stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazami danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie, chronionych przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez WP.PL na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.

Włochy: incydent w szkole podczas ciszy dla ofiar z Paryża. Policja bada sprawę

W mieście Varese na północy Włoch policja do zadań specjalnych, w tym walki z terroryzmem, prowadzi postępowanie w sprawie incydentu w technikum, gdzie grupa muzułmańskich uczennic wyszła z klasy w chwili oddawania hołdu ofiarom zamachów w Paryżu.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
W piątkowych zamachach w Paryżu zginęło 129 osób
W piątkowych zamachach w Paryżu zginęło 129 osób (PAP/EPA, Fot: IAN LANGSDON)
d15l5z7

Lokalna prasa podała, że do incydentu doszło w poniedziałek, gdy na mocy decyzji ministerstwa oświaty we wszystkich szkołach w całych Włoszech minutą ciszy oddano hołd ofiarom zamachów terrorystycznych w stolicy Francji.

W technikum handlowym w Varese, do którego uczęszcza duża grupa mieszkających tam dzieci imigrantów, niektóre muzułmańskie uczennice pierwszej klasy odmówiły udziału w inicjatywie minuty ciszy i wyszły z sali lekcyjnej.

O zdarzeniu tym zawiadomiono policję, która prowadzi postępowanie, by ustalić, jaka była motywacja uczennic.

d15l5z7

Zobacz również wideo: Strzelanina w Saint Denis

d15l5z7

Podziel się opinią

Share

d15l5z7

d15l5z7
Więcej tematów