Trwa ładowanie...
d1poyko

Włamał się na konto 10-latka i zamieścił tam wulgarne zdjęcie. Stanie przed sądem

14-letni mieszkaniec Ostrowa (woj. wielkopolskie) zalogował się na koncie w portalu społecznościowym swojego kolegi i zamieścił tam wulgarne zdjęcie oraz wpisy. Za ten czyn odpowie przed sądem rodzinnym.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Włamał się na konto 10-latka i zamieścił tam wulgarne zdjęcie. Stanie przed sądem
(WP.PL)
d1poyko

Rodzice 10-letniego chłopca zgłosili się do komendy ostrowskiej policji z zawiadomieniem, że najprawdopodobniej kolega ich syna logował się bez jego wiedzy i zgody na należącym do niego koncie jednego z portali społecznościowych.

- Policjanci ustalili, że na koncie portalu społecznościowego 10-latka umieszczone zostało wulgarne zdjęcie i wpisy - opowiada Artur Kurczaba, oficer prasowy ostrowskiej policji.

Podejrzenie od razu padło na 14-letniego kolegę chłopca, ponieważ to on pomógł założyć mu konto na portalu, dzięki czemu znał hasło oraz login. 14-latek w rozmowie z policjantami przyznał się, że zalogował się na konto kolegi bez jego wiedzy i zgody, umieszczając tam wulgarne zdjęcie i wpisy. Jak wyjaśniał policjantom, powodem takiego zachowania były wcześniejsze nieporozumienia pomiędzy nim a jego 10-letnim kolegą.

- Zamieszczone bezprawnie na koncie dane zostały już usunięte. Sprawą 14-latka zajmie się teraz sędzia rodzinny - informuje Kurczaba.

d1poyko

Podziel się opinią

Share
d1poyko
d1poyko
Więcej tematów