Trwa ładowanie...
d3negm1
Zamieszczone na stronach internetowych portalu WP.PL materiały sygnowane skrótem "PAP" stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazami danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie, chronionych przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez WP.PL na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.

Władze Krymu ogłosiły na sobotę "dzień ciszy przedwyborczej"

Na Krymie i w Sewastopolu sobota ma być "dniem ciszy" przed wyznaczonym na niedzielę referendum w sprawie połączenia Autonomicznej Republiki Krymu z Rosją - pisze rosyjska agencja ITAR-TASS.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Na ulicach pojawiły się banery zestawiające swastykę z barwami Rosji pod hasłem "albo albo"
Na ulicach pojawiły się banery zestawiające swastykę z barwami Rosji pod hasłem "albo albo" (PAP/EPA, Fot: ZURAB KURTSIKIDZE)
d3negm1

Jak wyjaśnił minister informacji Krymu Dmitrij Połonski, formalnego zakazu agitacji na dobę przed rozpoczęciem plebiscytu nie ma w przyjętych przez lokalny parlament zasadach organizacji referendum.

- Niemniej kierując się standardami międzynarodowymi, dotyczącymi organizacji procesu wyborczego, w tym i referendów, postanowiliśmy, że "dzień ciszy" powinien być - powiedział przedstawiciel prorosyjskich władz Krymu.

Wg niego oznacza to, że w sobotę, 15 marca, w krymskich mediach nie będzie żadnej agitacji za wejściem do Federacji Rosyjskiej ani też przeciw wejściu. Nikt jednak nie ogranicza zachęcania do samego udziału w głosowaniu - powiedział.

d3negm1

Podziel się opinią

Share

d3negm1

d3negm1
Więcej tematów