Trwa ładowanie...
02-08-2010 10:41

Władysław Bartoszewski wygwizdany na Powązkach

Gwizdami i buczeniem zwolennicy PiS powitali prezydenta-elekta Komorowskiego i prof. Bartoszewskiego podczas uroczystości na Powązkach. - Ale i tak zmieniło się na lepsze - mówi w radiu TOK FM prezydent Warszawy Hanna Gronkiewicz-Waltz.

Share
Władysław Bartoszewski wygwizdany na PowązkachŹródło: PAP, fot: Grzegorz Jakubowski
d45zwsr

Z okazji 66. rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego pod pomnikiem Gloria Victis na warszawskich Powązkach, jak co roku, odbyły się uroczystości rocznicowe. Od kilku lat w miejscu tym zwolennicy PiS najgoręcej fetują przedstawicieli tej partii. Tak też było w minioną niedzielę. Brawami witano Jarosława Kaczyńskiego i Antoniego Macierewicza - gwizdami prezydenta Komorowskiego i prof. Władysława Bartoszewskiego.

- Może trudno w to uwierzyć, ale odkąd chodzę na Powązki jako osoba publiczna, to naprawdę zmieniło się na lepsze. To buczenie to nic w porównaniu z inwektywami jakimi jeszcze niedawno obrzucany był prof. Władysław Bartoszewski. Naprawdę jest lepiej - powiedziała w radiu TOK FM prezydent Warszawy Hanna Gronkiewicz-Waltz.

Dodała, że na cmentarzu było też bardzo wiele osób, którym zachowanie zwolenników PiS nie podobało się. - Ci, którzy byli w tej innej grupie, bardzo nas serdecznie witali - stwierdziła prezydent stolicy.

d45zwsr
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d45zwsr
d45zwsr
Więcej tematów