Trwa ładowanie...
d2z85ir
Zamieszczone na stronach internetowych portalu WP.PL materiały sygnowane skrótem "PAP" stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazami danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie, chronionych przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez WP.PL na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.

Władimir Putin: kraje zachodnie złamały swoimi sankcjami zasady WTO

Prezydent Federacji Rosyjskiej Władimir Putin zarzucił krajom zachodnim, które zastosowały sankcje przeciwko Rosji, złamanie fundamentalnych zasad Światowej Organizacji Handlu (WTO).
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Władimir Putin
Władimir Putin (PAP/EPA, Fot: ITAR-TASS/Alexei Druzhinin)
d2z85ir

Putin oświadczył też, że wprowadzając kontrsankcje, FR nie kieruje się żądzą ukarania swoich partnerów, lecz myśli o swoich interesach.

- Wprowadzenie ograniczeń wobec Rosji to nic innego, jak odejście od fundamentalnych zasad WTO przez niektórych naszych partnerów - oznajmił prezydent FR na posiedzeniu Rady Państwowej, która pod jego przewodnictwem zebrała się na Kremlu.

- Naruszana jest zasada równego dostępu wszystkich krajów do rynków towarów i usług, ignorowany jest reżim największego uprzywilejowania w handlu oraz zasada sprawiedliwej i wolnej konkurencji - powiedział.

W Radzie Państwowej zasiadają szefowie obu izb parlamentu (Dumy Państwowej i Rady Federacji), liderzy frakcji w Dumie, pełnomocni przedstawiciele prezydenta w okręgach federalnych oraz przywódcy regionów tworzących Federację Rosyjską. W czwartkowym posiedzeniu tej struktury uczestniczą też członkowie rządu i przedstawiciele biznesu.

d2z85ir

Podziel się opinią

Share

d2z85ir

d2z85ir
Więcej tematów