Trwa ładowanie...

Wkrótce oficjalne otwarcie ICE Kraków! Bilety już w sprzedaży

Do otwarcia ICE Kraków pozostały niespełna trzy tygodnie. Inauguracja potrwa cztery dni i będą się na nią składać dni otwarte, koncerty i wykłady.

Share
Wkrótce oficjalne otwarcie ICE Kraków! Bilety już w sprzedaży
Źródło: icekrakow.pl
d23gz9v

16 października odbędzie się koncert Zbigniewa Preisnera 2014. Tu i teraz. Jest to pierwsze z wydarzeń, które zainauguruje działalność ICE Kraków Congress Centre. Pierwszy koncert będzie wydarzeniem zamkniętym, na który wstęp będą mieli tylko zaproszeni goście zagraniczni i krajowi. Za to już kolejnego dnia widowisko zostanie powtórzone specjalnie dla mieszkańców Krakowa.

Głównym przesłaniem dzieła jest miejsce człowieka w historii, we współczesnej cywilizacji, w egzystencjalnym przemijaniu. Koncert odbędzie się w Sali Audytoryjnej, największej z sal ICE Kraków Congress Centre. Bilety na koncert otwarty 17 października dostępne są w sprzedaży w Punktach Informacji Miejskiej InfoKraków oraz na eventim.pl w cenie 50 zł.

d23gz9v

Kolejnym punktem inauguracji Centrum Kongresowego będą dni otwarte, które odbędą się 18 i 19 października. W tym czasie mieszkańcy Krakowa będą mogli zwiedzić obiekt i zobaczyć miejsca, które na co dzień pozostaną zamknięte dla osób odwiedzających gmach.

W sobotę, 18 października, odbędzie się wykład twórców projektu ICE Kraków Congress Centre: Krzysztofa Ingardena i Jacka Ewý. W niedzielę 19 października odwiedzający będą mieli możliwość uczestniczyć we współorganizowanym przez Instytut Doradztwa i Zarządzania oraz Krakowskie Biuro Festiwalowe spotkaniu z Janem Melą, podróżnikiem i prezesem Fundacji "Poza Horyzonty".

Wejściówki na Dni otwarte dostępne będą w szerokiej dystrybucji od 7 października od godziny 10:00 w Punktach Informacji Miejskiej InfoKraków.

Szczegółowe informacje o Centrum Kongresowym oraz o wydarzeniach inauguracyjnych dostępne są na stronie www.icekrakow.pl.

d23gz9v

Podziel się opinią

Share
d23gz9v
d23gz9v
Więcej tematów