Trwa ładowanie...
d2l08dn
Wirtualnemedia.pl
tvp info

Wirtualnemedia.pl: Marek Czyż odchodzi z programu w TVP Info

• Marek Czyż zrezygnował z prowadzenia programu publicystycznego "Bez retuszu" w TVP Info
• TVP Info: program od września będzie emitowany z nowym prowadzącym
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Marek Czyż
Marek Czyż (Agencja Gazeta, Fot: Bartłomiej Barczyk)
d2l08dn

Jak informuje portal wirtualnemedia.pl w niedzielę wieczorem Czyż był gospodarzem ostatniego wydania "Bez retuszu" przed wakacjami.

"O takich sprawach, tylko bez retuszu. Starczy. Widzom dziękuję, zespół pozdrawiam" - napisał dziennikarz na swoim profilu na Facebooku.

Stacja jest zaskoczona wpisem publicysty. "Z zaskoczeniem przyjęliśmy informację o ewentualnym odejściu Pana Marka Czyża, jaka ukazała się w mediach społecznościowych" - napisało biuro prasowe TVP.

d2l08dn

Z informacji portalu wirtualnemedia.pl wynika, że po wakacyjnej przerwie program "Bez retuszu" będzie dalej emitowany z nowym prowadzącym. Jeszcze nie zdecydowano, kto zastąpi Marka Czyża.

Czyż w połowie lutego br. został odsunięty od współprowadzenia w TVP Info pasma porannego, zniknął też z programu "Forum". Od kwietnia współpracuje z TVP3 Katowice. Jego umowa - informuje portal wirtualnemedia.pl - wygasa z końcem sierpnia.

W ostatnich miesiącach z TVP Info pożegnali się m.in. Dominika Wielowieyska, Diana Rudnik, Piotr Maślak i Jarosław Kulczycki.

d2l08dn

Podziel się opinią

Share

d2l08dn

d2l08dn
Więcej tematów