Trwa ładowanie...

Wirtualna Polska zdeklasowała rywali. Jesteśmy najczęściej cytowanym portalem w Polsce

Sukces Wirtualnej Polski. W styczniu zostaliśmy najczęściej cytowanym portalem internetowym w Polsce - wynika z raportu Instytutu Monitorowania Mediów.

Share
Wirtualna Polska zdeklasowała rywali. Jesteśmy najczęściej cytowanym portalem w PolsceŹródło: Instytut Monitorowania Mediów
d3zlte9

Według danych IMM, Wirtualna Polska była cytowana w prasie, radiu, telewizji i portalach 1015 razy. Onet.pl, który uplasował się na drugiej pozycji, mógł liczyć na 688 cytowań. Na dalszych pozycjach znalazły się: wirtualnemedia.pl, wpolityce.pl oraz oko.press.

Pierwsze miejsce w rankingu, jak podkreśla Instytut, Wirtualna Polska zawdzięcza m.in. publikacji na temat miejsca urodzenia Teresy Czerwińskiej.

Badanie przeprowadzono na podstawie 34 120 przekazów z mediów (materiałów prasowych, programów radiowych, telewizyjnych i materiałów z portali internetowych) z okresu od 1 do 31 stycznia 2018 r.

d3zlte9

Analiza objęła ponad 1000 gazet i czasopism; stacje telewizyjne (TVP1, TVP2, TVP3, TVP Kraków, TVP Sport, TVPinfo, TVN, TVN24, TVN Biznes i Świat, TVN TURBO, TVN Meteo, POLSAT, Polsat News, Polsat Sport, TV4, Canal+, TV Trwam, TV Puls) i wybrane programy w rozgłośniach radiowych (PR1, PR3, PR4, Radio Dla Ciebie / RDC, Radio Maryja, Muzo.fm, Radio RMF FM, Radio Zet, Radio TOK FM, Radio Gdańsk, Radio Katowice, Radio Kielce, Radio Merkury, Radio Szczecin, Radio Wrocław, Radio Lublin) oraz portale internetowe na których regularnie pojawiają się nowe treści, z wyłączeniem portali o charakterze agregatorów treści oraz serwisów informacyjnych.

Instytut Monitorowania Mediów prowadzi badanie nieprzerwanie od września 2003 r. O analizę cytowań w portalach internetowych zostało rozszerzone w styczniu 2018 roku.

Zobacz także: Polska jest konkurentem dla wielkich państw? "Jesteśmy spychani do rubryki 'dom wariatów'"

d3zlte9
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3zlte9
d3zlte9
Więcej tematów