Trwa ładowanie...

Wirtualna Polska najbardziej opiniotwórczym portalem

Według Instytutu Monitorowania Mediów Wirtualna Polska jest najczęściej cytowanym polskim portalem internetowym w listopadzie 2017 r. Materiały przygotowane przez dziennikarzy WP były cytowane przez inne media prawie 300 razy.

Wirtualna Polska najbardziej opiniotwórczym portalemŹródło: WP.PL
dyw45xt
dyw45xt

Wśród publikacji, które były najchętniej cytowane przez media są teksty Marka Bobakowskiego, dziennikarza serwisu WP SportoweFakty. Jako pierwszy dziennikarz w Polsce ujawnił aferę w Polskim Związku Kolarskim i jej konsekwencje. Innym chętnie cytowanym tekstem był raport na temat agresji w policji, do którego jako pierwszy dotarł Grzegorz Łakomski. Wirtualna Polska z liczbą 298 cytowań zdecydowanie wyprzedziła portal wPolityce (157 cytowań) i Onet (85 cytowań).

Nowy program Łukasza Mężyka "Kto nami rządzi?"

- Największą siłą dziennikarstwa jest bycie w centrum wydarzeń. Nasi reporterzy codziennie jadą z kamerą, smartfonem, laptopem tam, gdzie dzieje się to, czym żyje Polska. To daje efekty w postaci autorskich materiałów i newsów, które interesują czytelników i są podejmowane przez inne media. Jestem przekonany, że jesteśmy najbardziej mobilną redakcją w kraju - mówi Tomasz Machała, wiceprezes Wirtualnej Polski ds. wydawniczych.

dyw45xt

W rankingu cytatów z wszystkich mediów Wirtualna Polska znalazła się na wysokiej, siódmej pozycji. Badanie przeprowadzono na podstawie 6,5 tys. przekazów z mediów (wycinków prasowych, programów radiowych i telewizyjnych) z okresu od 1 do 30 listopada 2017 r.

Wirtualna Polska to holding spółek mediowych i e-commercowych. Według badania Gemius/PBI, w listopadzie 2017 z produktów internetowych WP korzystało 21 mln Polaków.

dyw45xt
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dyw45xt
Więcej tematów