Trwa ładowanie...

Wiosna idzie do Polski. Prognoza pogody na 9, 10 i 11 marca

Piątek przywita nas zmienną aurą, a w niedzielę słońce będzie w całym kraju. Temperatura przez trzy dni wzrośnie nawet o 5 stopni i na koniec tygodnia termometry pokażą do 15 kresek.
Share
Pod koniec weekendu temperatura wyniesie nawet 15 stopni Celsjusza
Pod koniec weekendu temperatura wyniesie nawet 15 stopni CelsjuszaŹródło: iStock.com, Fot: leonid_tit
d2hfu3q

W piątek w całym kraju zmienna aura. Ma być pochmurno, od czasu do czasu możliwe są przejaśnienia i przelotny deszcz. Termometry na północy wskażą od 3 do 6 stopni, z kolei w centrum i na południu ma być cieplej, od 7 do 10 kresek. Z powodu silnego wiatru temperatura odczuwalna będzie jednak niższa - informuje cumulus.wroc.pl.

W sobotę w niektórych częściach kraju dominować będzie słońce. Na pogodną pogodę mogą liczyć mieszkańcy północno-zachodniej Polski, a także centrum i południowo-wschodniej części kraju. Na pozostałym obszarze dominować będzie aura z piątku. Na Mazurach i Podlasiu możliwy śnieg. Temperatura wzrośnie o jeden stopnień, a dodatkowo wiatr nie będzie już odczuwalny.

Zobacz także: polscy sportowcy grają w warunkach rodem z Czarnobyla

W niedzielę w prawie całym kraju będzie słonecznie i bez opadów. Wyjątkiem będą zachodnie krańce Polski, gdzie będzie się mocniej chmurzyć i może popadać. Temperatura wzrośnie jeszcze bardziej. Na północnym-wschodzie będzie od 5 do 9 stopni, a na pozostałym obszarze Polski termometry pokażą nawet 15 kresek.

Źródło: cumulus.wroc.pl

d2hfu3q

Podziel się opinią

Share
d2hfu3q
d2hfu3q
Więcej tematów