Trwa ładowanie...

Wiesław Janczyk nie chciał TVN24 na lotnisku, ale inni chcieli

- Pycha kroczy upadkiem - oceniła zachowanie Wiesława Janczyka z Prawa i Sprawiedliwości Monika Wielichowska z Platformy Obywatelskiej. Polityk PiS miał zażądać przełączenia na lotnisku TVN24 na telewizję publiczną. W dyskusję włączyli się też internauci. Nie obyło się bez nieporozumień.

Share
Wiesław Janczyk nie chciał TVN24 na lotnisku, ale inni chcieliŹródło: Twitter, fot: Monika Wielichowska
d16ky9s

Wideo przedstawiające wymianę zdań między mężczyzną przebywającym na lotnisku a Janczykiem opublikowała na swoim twitterowym profilu Monika Wielichowska z Platformy Obywatelskiej. Na filmiku widzimy gwałtowną reakcję mężczyny, który nie chciał oglądać TVP Info. - Proszę włączyć moją telewizję i nie będzie kłótni - powiedział. Z komentarza do posta Wielichowskiej wynika, że mężczyzna miał na myśli TVN24.

Jak wynika z wpisu przedstawicielki PO, Janczyk miał zażądać wcześniej przełączenia kanału TVN24 na telewizję publiczną. Mężczyzna znajdujący się w tym samym pomieszczeniu na lotnisku, co minister, nie pozostał na to obojętny. - Całą Polskę pan zmusza do tego, by oglądała telewizję - waszą, propagandową. Ja nie jestem za wami. Niech się pan odczepi od mojego telewizora - mówił do Janczyka.

- Ale to nie jest pana telewizor - tłumaczył mu Janczyk. - Mój. Jestem Polakiem - odpowiedział ministrowi zdenerwowany mężczyzna.

Pod wpisem pojawiło się sporo komenatrzy. Część internautów skrytykowała Janczyka. Jak się okazuje, źle zinterpretowali filmik - myśleli, że mężczyzna ubrany w białą koszulę, który nie chciał oglądać publicznej telewizji, to polityk PiS. Było odwrotnie.

Źródło: Twitter

d16ky9s
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d16ky9s
Więcej tematów