Wielkie zakupy, różni sprzedawcy i jedna paczka. Rewolucja w Allegro

Duże zakupy w jednej przesyłce są wygodne i ekologiczne
Duże zakupy w jednej przesyłce są wygodne i ekologiczne
Źródło zdjęć: © Allegro.pl

30.05.2022 12:23, aktual.: 31.05.2022 09:56

Robiąc zakupy online, każdy z nas chciałby zjeść ciastko i mieć ciastko. W tym przypadku chodzi o szybkie zakupy i szybką dostawę. Dzięki nowej usłudze, którą uruchomiło Allegro, teraz będzie jeszcze szybciej i wygodniej. Skorzystają zarówno kupujący, jak i sprzedający, a także środowisko.

Gdzie kucharek sześć…

Chyba wiele osób ma tak samo jak ja, że zamawiając rzeczy, zwłaszcza związane z gadżetami i pasją, chciałoby się je mieć jak najszybciej. Kiedy w swoim rowerze wymieniałem napęd, to byłem zmuszony z kilku różnych źródeł zamówić przerzutkę, manetkę, zębatki, klucz do odkręcania korby, klucz do odkręcenia kasety (tylnych zębatek), linki i kilka drobiazgów. Tak oto sama operacja przesyłania wszystkiego trwała ok. tygodnia i część rzeczy odbierałem z automatu paczkowego, a część przyjechała do mnie kurierem. Ja oczywiście chciałem jak najszybciej mieć wszystko zamontowane i wyskoczyć do lasu, żeby przetestować nowe części.

Spełnienie marzeń

Allegro wprowadziło dla sprzedawców nową usługę – One Fulfillment. Jest to z pewnością spełnienie marzeń wielu klientów. O co chodzi? Otóż dzięki temu, że sprzedający na Allegro przekazują jej "opiekę" nad magazynowaniem i wysyłką swoich towarów, my możemy zamawiać produkty z jednego wspólnego Magazynu Allegro. Dzięki temu robiąc większe zakupy, dostaniecie wszystko w jednej przesyłce. Jeżeli wartość koszyka sięgnie 40 zł, to w Allegro Smart! dostawa będzie darmowa.

Zamówione rzeczy zostaną dostarczone w imponująco szybkim tempie, ponieważ robiąc zakupy od poniedziałku do soboty i opłacając je do godz. 10:00 (do 13:00 w Warszawie), paczka dotrze tego samego dnia. Jeżeli nie zdążycie, to nic nie szkodzi, ponieważ przesyłki są nadawane przez 7 dni w tygodniu nawet do godziny 20:00. Jedna przesyłka to również duża przysługa dla środowiska. Chodzi tu nie tylko o zaoszczędzenie papieru, ale także zmniejszenie emisji spalin, bo teraz np. zamiast trzech samochodów zakupy będzie wiózł tylko jeden. Jeżeli już szykujecie się do kolejnych zakupów, to zacznijcie od strony allegro.pl/magazyn-allegro, gdzie umieszczono oferty z łączoną przesyłką.

Wilk syty i owca cała

Sprzedający również mają masę korzyści dzięki One Fulfillment by Allegro. Oddanie logistycznej części działalności w ręce firmy zewnętrznej, która na dodatek jest sprawnym i sprawdzonym partnerem, przyspieszy sprzedaż produktów, zwiększy jakość obsługi klienta i zmniejszy ilość zmartwień i obowiązków. Dodatkowo Allegro przygotowało specjalną akcję promocyjną dla przedsiębiorców korzystających z usługi One Fulfillment. Za zamówienia realizowane w ramach Allegro Smart! nie poniosą kosztów wysyłki. Poza tym sprzedający, którzy przystąpią do usługi One Fulfillment do końca czerwca mogą skorzystać z oferty specjalnej na start, która obejmuje do 30 dni bez opłat podstawowych i dodatkowych, pakiet 1000 wyróżnień i 25 proc. zniżki na prowizję od sprzedaży premiowanej.

Źródło artykułu:WP Wiadomości
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (36)
Zobacz także