Trwa ładowanie...

Wielkie cygańskie wesele, o którym piszą światowe media. 19-letnia panna młoda miała na sobie suknię za ponad 850 tys. zł

• Wideo z ekstrawaganckiego ślubu cygańskiej pary na Słowacji pokazują światowe media
• Według relacji gości wesele kosztowało 150 tys. złotych, a sama suknia panny młodej 850 tys.
• Przed ceremonią przyszła żona wykąpała się w złocie

Wielkie cygańskie wesele, o którym piszą światowe media. 19-letnia panna młoda miała na sobie suknię za ponad 850 tys. złŹródło: https://www.youtube.com/watch?v=O8Em8WeRnJA
d1al7c7
d1al7c7

Wesele roku? Ta para młoda z pewnością postarała się, by o ich ceremonii zaślubin było głośno na całym świecie. Wideo z ekstrawaganckiego ślubu młodej pary, Evki i Lukasa na Słowacji pokazują światowe media.

19-letnia panna młoda miała na sobie sukienkę wartą ponad 850 tys. złotych oraz wiele złotej biżuterii. Przed ceremonią została również wykąpana w złocie. Na zdjęciach z wesela widać, jak w trakcie zabawy nosi na sobie "szal" zrobiony z banknotów. Szacuje się, że samo 4-dniowe wesele kosztowało prawie 150 tys. złotych. Goście relacjonują, że kelnerzy i muzycy grający na weselu otrzymali setki euro w napiwkach.

Wideo przedstawiające ślub Evki i Lukasa rozeszło się błyskawicznie po sieci. Największe zainteresowanie budziło w Europie Wschodniej i w Rosji. Blichtr i przepych na cygańskim weselu pokazują również media zachodnie.

Ze spisu ludności z 2011 roku wynika, że na Słowacji żyje 105 738 Romów, co stanowi 2 proc. populacji. Są drugą po Węgrach mniejszością narodową w tym kraju.

d1al7c7
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1al7c7
Więcej tematów