Trwa ładowanie...

Wielkanoc 2019. Życzenia od pary prezydenckiej. Klimatyczne nagranie

Andrzej Duda i Agata Kornahuser-Duda złożyli Polakom życzenia z okazji Świąt Wielkiej Nocy. - Bądźmy w tym wyjątkowym świątecznym czasie razem, okazując sobie życzliwość - słyszymy na opublikowanym na stronie Kancelarii Prezydenta nagraniu.

Share
Wielkanoc 2019. Życzenia od pary prezydenckiej. Klimatyczne nagranie
Źródło: Twitter
d3vsumw

Nagranie trwa minutę. - Drodzy rodacy, szanowni państwo. Zbliżają się święta wielkanocne. To czas radości i nadziei, czas spędzany w gronie rodziny i najbliższych, czas, w którym chcemy być razem, by dzielić się dobrem i miłością. Z tej okazji chcemy życzyć państwu wielu pogodnych i ciepłych chwil. Niech te dni upłyną państwu w serdecznej atmosferze - mówi para prezydencka.

- Bądźmy w tym wyjątkowym świątecznym czasie razem, okazując sobie życzliwość Pamiętajmy o tych, którzy święta spędzają samotnie i o tych, którzy potrzebują naszej pomocy. Włączajmy się w wielkanocne akcje charytatywne. Niech w tych dniach na każdym kroku towarzyszą nam serdeczność i uśmiech - apelują Andrzej Duda i Agata Kornahuser-Duda.

Szczególne pozdrowienia kierują do Polaków, którzy mieszkają z dala od ojczyzny i żołnierzy oraz funkcjonariuszy pełniących służbę na misjach. - Wszystkim naszym rodakom, w kraju i za granicą, życzymy radosnych świąt Zmartwychwstania Pańskiego - podsumowuje para prezydencka.

Zobacz także: Strajk nauczycieli. Michał Kamiński staje w obronie Agaty Kornhauser-Dudy

Wcześniej świąteczne życzenia złożył Polakom premier Mateusz Morawiecki. Miały charakter promocji "piątki" Kaczyńskiego", czyli obietnic złożonych przez PiS przed wyborami do Parlamentu Europejskiego. Szef rządu zrobił to zza świątecznego stołu, przy którym siedział z nieznaną bliżej trzypokoleniową rodziną.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d3vsumw

Podziel się opinią

Share
d3vsumw
d3vsumw
Więcej tematów