Trwa ładowanie...
d2twtrq

Wielka Brytania: Polacy zabili swojego rodaka?

Brytyjska policja zatrzymała pięciu młodych mężczyzn podejrzanych o zabójstwo 30-letniego Polaka w Wakefield na północy Anglii. Jak się okazało, wszyscy podejrzani to również Polacy. Pochodzą z powiatu bialskiego.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Brutalne zabójstwo w Wielkiej Brytanii. Podejrzani i ofiara to Polacy
Brutalne zabójstwo w Wielkiej Brytanii. Podejrzani i ofiara to Polacy (Fotolia, Fot: fotolia)
d2twtrq

Do brutalnego pobicia 30-letniego Aleksandra P. doszło 9 września, tuż po północy. Mimo że mężczyźnie szybko udzielono medycznej pomocy, nie udało się go uratować. Zmarł na skutek odniesionych obrażeń.

Policji zajęło kilka dni ustalenie, kim był mężczyzna. Na swojej stronie apelowała również do lokalnej społeczności, aby świadkowie zdarzenia skontaktowali się z komendą i pomogli w wyjaśnieniu tej sprawy.

Zobacz także: Tragedia w Międzyrzecu Podlaskim. 17-latkowi grozi dożywocie

d2twtrq

W poniedziałek zatrzymano pierwszego z podejrzanych o udział w zabójstwie Aleksandra P. To 19-letni Marceli Sz. Wczoraj kolejne cztery osoby trafiły do aresztu: 27-letni Maciej S., 23-letni Michał Sz., 23-letni Adam L. oraz 20-letnia Karolina K.

Jak udało się ustalić portalowi dziennikwschodni.pl cała piątka pochodzi z Białej Podlaskiej lub okolic.

Na razie nie wiadomo, co było przyczyną zabójstwa Aleksandra P. Brytyjska policja wciąż pracuje nad ustaleniem okoliczności tego zdarzenia.

Zobacz także: Zabójstwo Pauliny D. Wizja lokalna z udziałem Mamuki K. Trwała prawie 10 godzin

Bialska policja - jak informuje portal dziennikwschodni.pl - nie otrzymała żadnych oficjalnych informacji w tej sprawie od angielskich służb.

Źródło: dziennikwschodni.pl, www.wakefieldexpress.co.uk

d2twtrq

Podziel się opinią

Share

d2twtrq

d2twtrq
Więcej tematów